Wake Up/ Temperaturat deri në 28 gradë! Si parashikohet moti për ditën e sotme
28/04/2022 09:31

Këtë të enjte vendi ynë gjatë paradites do të jetë në ndikimin e kthjellimeve dhe kalimeve të pakta të vranësirave, të cilat do të jenë të pranishme në zonat malore. Por pas mesditës pritet të kemi shfaqje të vranësirave në të gjithë territorin, ku në skajin Verilindor do të jenë më të dukshme duke krijuar mundësi për shira të pakët.

Wake Up/ Balina Bodinaku shpreson ende te Iliri dhe Sabiani. “Ishalla s’janë zënë”
01/07 11:42
Wake Up/ Balina Bodinaku: Sjellja e artistëve, s’më ka befasuar. Izolimi është i vështirë
01/07 11:39
Wake Up/ Studiuesi: Në Leskovik gjenden llixha speciale, përdoreshin nga aristokratët e Janinës
01/07 11:37
Wake Up/ Balina Bodinaku: Unë brenda shtëpisë së Big Brother? Ja meraku që kam…
01/07 11:36
Wake Up/ Studiuesi:Në Leskovik gjenden 70 specie të veçanta fluturash,britanikët i duan
01/07 11:33
Wake Up/ Balina Bodinaku: Personazhet e shtëpisë Big Brother? Ja kush nuk ndryshoi kur doli
01/07 11:32
Wake Up/ Balina Bodinaku: Big Brother Vip ka qenë për mua si doza e parë e vaksinës
01/07 11:29
Wake Up/ Auron Tare: Leskoviku magnet si atraksion kulturor, ka traditë verën e muzikën
01/07 11:28
Wake Up/ “Big Brother” fenomen, publikut j’u desh kohë të mbushin vakumin pas mbarimit
01/07 11:25
Wake Up/ Studiuesi: Muzika e Leksovikut autentike, trashëgimi për zhvillim ekonomik
01/07 11:25
Wake Up/ Auron Tare: Mbrëmje mbi muzikën e Epirit dhe prezantim të pllakave të gramafonit
01/07 11:18
Wake Up/ E pranon Balina Bodinaku: Nuk kam bërë miq në Big Brother por takohem me….
01/07 11:17
Wake Up/ Gazetari: Në Athinë ka lagje të rrezikshme e me kriminalitet, banorët të armatosur
01/07 11:14
Wake Up/ Dhuna në familje, Greqia ka ligje të rrepta. Raportimet nga shkolla, puna e komshinjtë
01/07 11:12
Wake Up/ Ermal Hasimja: Ja çfarë ndodh si bëhet shitja e tezave të Maturës Shtetërore
01/07 11:06
Wake Up/ Pedagogu:Fakulteti i Mjekësisë të bëj konkurs teknologjik për pranime cilësore
01/07 11:04
Wake Up/ Shteti s’e kontrollon dot maturën, nxënësit presin të kopjojnë jo të mësojnë
01/07 11:03
Wake Up/ Artur Bibe: Shtimi i emigrantëve ka sjellë grabite masive, zgjidhje deri në vetëgjyqësi
01/07 11:02
Wake Up/ Artur Bibe: Babai tentoi të mbyste fëmijën dhe detyronte gruan të lypte në rrugë
01/07 11:01
Wake Up/ Shkollat e rretheve me nxënës të motivuar, janë si emigrantët shqiptar në Greqi
01/07 11:01