Wake Up/ Sindikalisti Halilaj: 20% e mësuesve janë kërcënuar me vendin e punës, nëse nuk vaksinohen
28/09/2021 12:17

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ “Gent Demaliaj është një këngëtar i vjedhur…” Akuza e kantautorit Gjergj Jorgaqi
27/10 12:28
Wake Up/ Pse mungon Eugent Bushpepa në Tributin për Gent Demaliajn?!Flet Rudi Demaliaj e Tiri Gjoci
27/10 12:27
Wake Up/ Rudina Demaliaj: As unë dhe as vajza Edea, nuk i dëgjojmë dot këngët e Gentit sepse…
27/10 12:26
Wake Up/ Revoltohet Gjergj Jorgaqi: E turpshme që këngëtarët e vërtetë lihen në harresë
27/10 12:13
Wake Up/ Rrëfehet bashkëshortja e Gentian Demaliajt: E kishte ëndërr të realizonte një koncert live
27/10 12:07
Wake Up/ Si e kujtojnë sot artistët yllin e muzikës rock, Gent Demaliaj
27/10 12:04
Wake Up/ Roden Pajaj: Vrojtimi me të rinjtë gjatë vitit pandemik, ja si rezulton
27/10 11:58
Wake Up/ Vlera e diplomës shqiptare dhe notës. Debati mes ekspertëve Roden Pajaj dhe Taulant Mukës
27/10 11:57
Wake Up/ Studentja e ekselencës: E vështirë të çash tregun evropian me një diplomë shqiptare
27/10 11:44
Wake Up/ Kosta Barjaba: Të rinjtë nuk kërkojnë më punë në shtet. Kjo është pozitive
27/10 11:22
Wake Up/ Ekselentja Anisa Berisha: Ka të rinj shqiptarë që qarkullojnë miliona euro me aplikacione
27/10 11:15
Wake Up/ Taulant Muka: Problem është kthimi i të rinjve që studiojnë jashtë në Shqipëri
27/10 11:12
Wake Up/ Kosta Barjaba: Nuk duhen parë si mëkatarë të rinjtë që duan të studiojnë jashtë
27/10 11:07
Wake Up/ Taulant Muka: Universitetet si gjimnazet, s’ka ndryshim mes të qënit mësues dhe pedagog
27/10 11:00
Wake Up/ Jonida Aliçkolli: Memet më virale tani janë ato të BigBrotherVip që po na ngrenë humorin
27/10 10:57
Wake Up/ Sonny K. Elson: Komentet negative kur bëj meme për të qeshur si kuptoj
27/10 10:55
Wake Up/ Studentes së ekselencës i kërkuan 5 vite eksperiencë për të filluar punë
27/10 10:55
Wake Up/ Artistët kujtojnë Gent Demaliajn dhe “Djemtë e Detit”. Tirana ndizet rock
27/10 10:41
Wake Up/ Trajtimi post Covid: 3 meme funny në ditë receta për përballimin e pandemisë
27/10 10:28
Wake Up/ Eksperti, Roden Pajaj: 86.4% e të rinjve duan të punojnë jashtë. Arsyeja: Vlerësimi
27/10 10:05