Wake Up/ Shtypi i ditës, 08 Prill 2021
08/04/2021 08:20

Pasqyra e lajmeve dhe ngjarjeve të ditës në shtypin e shkruar dhe atë online.

Wake Up/Thethi është braktisur. Pjesëmarrja në votime parashikohet e ulët sepse banorët janë larguar
23/04 09:55
Wake Up/ Petrit Ymeri: Pandemia varfëroi tregun e botimeve por nxiti leximin. Dita Botërore e Librit
23/04 09:40
Wake Up/ Alda Bardhyli: Nisma për rikthimin e traditës së klubeve të leximit në shkolla
23/04 09:39
Wake Up/ “S’po e duroj dot fëmijën tim dhe po ndjehem në faj”. Prindër të sfilitur nga pandemia
23/04 09:34
Wake Up/ A do të votojë Thethi? Materialet zgjedhore shkojnë me helikopter, rruga e bllokuar
23/04 09:32
Wake Up/ Shtypi i ditës, 23 Prill 2021
23/04 08:19
Reshje gjatë gjithë ditës, njihuni me parashikimin e motit për sot
23/04 08:17
Wake Up/ HBO flet shqip falë aktoreve shqiptare Rozafa Çelaj dhe May-Linda Kosumoviç
22/04 11:47
Wake Up/”Preva flokët, dhëmbë protezë, shenjë në fytyrë” transformimi i aktores në serialin e HBO-së
22/04 11:27
Wake Up/ “Asnjëherë në jetën time nuk kam parë një lumë të tillë”. Dr.Andrej Sovinc për Vjosën
22/04 11:03
Wake Up/ Rozafa dhe May-Linda, aktoret shqiptare pjesë e serialit “Welcome to Utmark” te HBO-së
22/04 11:01
Wake Up/ Gentiana Qirjako ISHP: Monitorim në qendrat e votimit për respektimin e masave anticovid
22/04 11:01
Wake Up/ Njihuni me Sahatin, një tjetër talent në muzikë në familjen e Rita Orës
22/04 10:42
Wake Up/ “Rikthim tek nëna”, të sjellësh traditën me fashion!
22/04 10:17
Wake Up/ Në Ditën e Tokës, publikohet studimi për Vjosën: Pse duhet të jetë Park Kombëtar
22/04 10:11
Wake Up/ Procedura se si do të votojmë në kohë pandemie: Me maska, dezinfektues dhe distancim
22/04 09:29
Wake Up/ Shtypi i ditës, 22 Prill 2021
22/04 08:23
Rikthehen reshjet gjatë pasdites, njihuni me parashikimin e motit
22/04 08:16
Wake Up/ Rusia tërhiqet nga projektet ndërkombëtare hapësinore. NASA ofron turizëm orbital
21/04 10:31
Wake Up/ Kujdes: Gratë që zgjohen natën kanë dy herë më shumë gjasa të vdesin të reja nga…
21/04 10:25