Wake Up/ Pirro Çako: Ëndrra ime, një koncert recital me këngët e mia
28/03/2019 14:42

Pirro Çako është një nga kantautorët më të vlerësuar në Shqipëri, për këngët e tij, bashkëpunimet dhe tekstet që ka prodhuar për artistë të tjerë të skenës.

Wake Up/ Rekordi i Perla Naçit, vajza e mbi 30 tatuazheve. Tatuazhi i parë kur ishte 16-vjeç
16/04 11:17
Wake Up/ Perla Naçi: Pas karantinës njerëzit u dyndën për të bërë tatuazhe. Më i madhi 75-vjeç
16/04 10:54
Wake Up/ Fëmijët krijojnë “pazarin” e lodrave: Edukohen me paranë, socializohen dhe argëtohen
16/04 10:54
Wake Up/ 87% e amvisave shqiptare përdorin zbutës për rrobat dhe kjo është gabim. Eksperti: Ja pse
16/04 10:10
Wake Up/ Studimi: I lajmë rrobat më shpesh në një javë, sesa vendet e rajonit dhe kjo është gabim
16/04 10:10
Wake Up/ Peticioni: Të rinjtë e Vorës kërkojnë bibliotekë. Nuk kemi asnjë hapësirë rinore
16/04 09:45
Wake Up/ Studimi me 150 familje në Tiranë zbuloi 7 gabimet që bëjmë shpesh në larjen e rrobave
16/04 09:44
Wake Up/ Greqia nuk e hap kalimin në pikën kufitare me Kapshticën para 29 majit
16/04 09:33
Wake Up/ Gazetari:Falsifikimet e dokumenteve të Covid arsyeja pse Greqia s’hap kufijtë me Shqipërinë
16/04 09:32
Wake Up/ Greqia njeh dhe vaksinat e pa miratuara. Hap kufijtë me Serbinë por jo me Shqipërinë
16/04 09:32
Wake Up/ Shtypi i ditës, 16 Prill 2021
16/04 08:13
Diell dhe temperatura deri në 14 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit
16/04 08:08
Wake Up/ Vajzat kineze “i mundin” shqiptarët në testin e gjuhës shqipe
15/04 11:10
Wake Up/ Kinezet “shqiptare” të Kinës, këndojnë “Mirëmëngjes” të Alban Skënderajt
15/04 11:05
Wake Up/ “Pallati 176” i famshëm edhe në Kinë. Studentet kinezë e vënë në skenë
15/04 10:50
Wake Up/ Kinezet “shqiptare”,s’kanë qenë kurrë në Shqipëri por flasin e këndojnë shqip më mirë se ne
15/04 10:47
Wake Up/ Sot Dita Botërore e Artit. Tregu global i tij “përpëlitet” në një 2021-sh të vështirë
15/04 10:35
Wake Up/ Zbulohet origjina e sallatës jeshile: Analiza e ADN-së tregon se …
15/04 10:17
Wake Up/ Blerina Bombaj, Celebrity-t jo pika reference për të këshilluar dieta. Po ju marrin në qafë
15/04 10:13
Wake Up/ Dietologia: Kurrë s’kemi pasur kaq shumë kërkesa për dieta.Njerëzit rrinë në listë pritjeje
15/04 09:56