Wake Up/ Petrit Malaj: Im bir mban emrin e rolit më të dashur të karrierës sime si aktor
02/07/2019 14:15

“Vizita e inspektorit” shkruar nga John Priesley dhe e vënë në skenë nga regjisori Altin Basha e pati premierën javën e shkuar për tu rikthyer për publikun gjatë muajit shtator.

Wake Up/ Alban Hoxha Fëmijët e tjerë shohin kukulla në TV, djali im futboll. Ka talent si portier
01/12 15:21
Wake Up/ Pse fëmijët zhvillojnë antitrupa pa qenë të prekur nga COVID-19?!
01/12 11:46
Wake Up/ Uta, vajza e maleve e feston ditëlindjen në Majën e Vërtopit
01/12 11:35
Wake Up/ A ja bën kafen në mëngjes Çiljetës? Alban Hoxha: Kjo ndodh vetëm nëpër filma
01/12 11:12
Wake Up/ Alban Hoxha: Marrëdhënia ime me drejtorin Olsi Rama
01/12 11:12
Wake Up/ Uta Ibrahimi: Mali Everest më frymëzoi për librin për fëmijë “Uta e Maleve”
01/12 11:06
Wake Up/ Portieri Hoxha sqaron “largimin” nga Partizani: Kam pasur oferta, asnjëra e duhura
01/12 10:56
Wake Up/ 60 thasë me shishe nxirren nga Liqeni i Shkodrës nga aktivistët “EKO Mendje”
01/12 10:56
Wake Up/ Disa pacientë zhvillojnë më shumë antitrupa Covid, disa jo. Aldi Pupuleku, imunolog: Ja pse
01/12 10:55
Wake Up/ Shoqatat e Turizmit: Sektori i akomodimit në kolaps. Pandemia mbyll dyert e hoteleve
01/12 10:55
Wake Up/ Shtypi i ditës, 01 Dhjetor 2020
01/12 08:08
Dita më e ftohtë e javës/ Temperatura deri në -6 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit
01/12 08:05
Wake Up/ Këngëtari flet për planet për t’u shtuar në familje kur të zhvendoset në Bali
30/11 12:03
Wake Up/ Jon Tarifa me “Don’t think about tomorrow”: Mesazhi, “Jeto sikur të ishte dita e fundit”
30/11 12:03
Wake Up/ Debati në Firence për muralen e Antonio Gramshit, përfshin edhe shqiptarët
30/11 11:35
Wake Up/ Ardit Bido: Deklarata e akademikëve për UÇK-në, si reagim ndaj gjyqit të padrejtë në Hagë
30/11 11:28
Wake Up/ Deputeti Shaip Kamberi: Qëllimi pse ngrita Flamurin shqiptar në Kuvendin e Serbisë
30/11 11:07
Wake Up/ Udhëtimi drejt Arktikut i studentes shqiptare, aty ku dielli nuk lind deri në 14 janar
30/11 10:50
Wake Up/ Erida Nelaj, ISHP: Vaksina e gripit duhet bërë 3 javë pasi je shëruar nga COVID-19
30/11 10:50
Wake Up/ ISHP, nis vaksinimin kundër gripit për edukatorët dhe arsimtarët
30/11 10:49