Wake Up/ Mos harroni çadrat, java nis me reshje shiu
02/05/2022 09:16

Vendi ynë do të mbizotërohet sot nga vranësira të shpeshta të cilat në orët e para të ditës parashikohet të sjellin reshje shiu si fillim në zonat Jugore. Sipas MeteoAlb mesdita dhe pasditja do të gjenerojnë reshje shiu në të gjithë territorin. Por mbrëmja përmirëson gradualisht kushte e motit në zonat Jugore dhe pjesërisht ato Qëndrore.

Wake Up/ Gazetari: Kumbari këtij sezoni, Yuri Kim. E njeh Shqipërinë në pëllëmbë të dorës
04/07 10:54
Wake Up/ Poeti kosovar: Udhëtimi im me GPS, pa GPS dhe ndalesa e paparashikuar në Serbi
04/07 10:53
Wake Up/ Flori Gjini: Kemi guxuar, rrezikuam jetën 20 km xhirime në këmbë buzë humnere
04/07 10:52
Wake Up/ Udhëtimi me biçikletë si terapi, meditim dhe lumturi derisa u prish dy rrotakëshi
04/07 10:51
Wake Up/ Poeti:Udhëtimi me biçikletë, qava gjithë rrugës askush s’më pret më në shtëpi
04/07 10:47
Wake Up/ Ori Nebiaj: Risia e këtij sezoni, do të lëvizim në destinacione jashtë Shqipërisë
04/07 10:46
Wake Up/ Flori Gjini:Padurim nga njerëzit, “protestë” të nisnim më herët “Pushime on Top”
04/07 10:45
Wake Up/ Poeti dedikim nënës, udhëtim me biçikletë 2 mijë kilometër në mot me shi
04/07 10:44
Wake Up/ Poeti Vaxhid Xhelili 18 ditë udhëtim me biçikletë. “Ja kushtova shpirtit të nënës”
04/07 10:32
Wake Up/ “Pushime on Top” fillon në Top Channel edicionin e 5-të. Ja risitë në këtë sezon
04/07 10:32
Wake Up/ AKU: Qumësht pluhur, vaj palme kush falsifikoi etiketat u çua për ndjekje penale
04/07 10:08
Wake Up/ Autoriteti i Ushqimit: Hiqni dorë, mos blini te fshatarët në rrugë e rrezikshme
04/07 10:07
Wake Up/ Drejtoresha e AKU: Qytetarët ankohen në telefon. Denoncimet te: 08007575
04/07 09:56
Wake Up/ Autoriteti: Ushqime pa cilësi, kontrollet i nisim pas denoncimeve në media
04/07 09:53
Wake Up/ Sezoni veror, Autoriteti i Ushqimit: Rritëm kontrollet dhe masat për mashtruesit
04/07 09:51
Quizz-i në Wake Up
04/07 09:43
Wake Up/ Sezoni veror, konsumatorët të rrezikuar nga ushqimet e pakontrolluara në tregje
04/07 09:43
Wake Up/ Siguria ndaj teknologjisë, përgjegjësi e prindërve, TikTok s’mbyllet ka reklama
04/07 09:38
Wake Up/ “Mbyllja e TikTok, qeveria në SHBA frikë nga reagimit qytetar, BE-ja hermetike”
04/07 09:38
Wake Up/ Inxhinieri: TikTok, të dhënat i kalojnë Kinës, vetë kinezët ndalohen ta përdorin
04/07 09:37