Wake Up/ Kledi Hysa, BBVIP: Si do përdoret debati, “Unë shqiptar ti kosovar” mes Ilirit dhe Dagzit
18/01/2022 11:02

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Shqiptarët fansa të Murinjos,Tufa: I veçantë, e duam se drejtoi Interin
25/05 09:33
Wake Up/ Tufa: Tifozët e Fenyord problematik, të alkoolizuar të droguar e anarkist
25/05 09:32
Wake Up/ Ndeshja Roma-Feyenoord mediat e huaja njoftojnë: Bëni kujdes me Shqipërinë
25/05 09:31
Wake Up/ Temperaturat arrijnë deri në 33 gradë! Mësoni parashikimin e motit për këtë të mërkurë
25/05 09:28
Wake Up/ “Përvjetori i ditëlindjes”, një tenxhere me presion për të shfryrë realitetin
24/05 11:39
Wake Up/ Malaj: Vepra të bën për vete, shfaqja “ulërimë” për të shpëtuar familjen
24/05 11:36
Wake Up/ Regjisori: Kam takuar psikolog, di të vërteta rrënqethëse për familjet shqiptare
24/05 11:27
Wake Up/ Paloma: Jam grua tifoze, mblidhemi me goca, shohim ndeshje e pimë birra
24/05 11:26
Wake Up/ Jupi:Conference League, abuzime me çmimet , kjo pret hovin e eventeve të tjera
24/05 11:26
Wake Up/ Paloma: Ne përjashtim nga rregulli, unë tifoze dhe im shoq urren futbollin
24/05 11:25
Wake Up/ Redi Jupi: Nuk ka rëndësi vetëm futbolli, njerëzit i mbledh eventi e atmosfera
24/05 11:25
Wake Up/ Bitraku: Shfaqja mbi historinë e familjes që shtiret sikur gjërat shkojnë mirë
24/05 11:24
Wake Up/ Jahaj: Superndeshja “kartvizita” e biznesve për të rikthyer turistët në Shqipëri
24/05 10:51
Wake Up/ Jahaj: Turistët në Tiranë, bizneset tregti me çmime korrekte, s’do ketë abuzime
24/05 10:51
Wake Up/ Përfaqësuesi i biznesve: Ndeshja trampolinë për të thithur turistë në çdo kohë
24/05 10:49
Wake Up/ Shfaqja “Përvjetori i ditëlindjes”, historia e familjes “të sëmurë” patriarkale
24/05 10:34
Wake Up/ Sporti, burrat shohin ndeshje, gratë admirojnë muskujt e futbollistëve
24/05 10:20
Wake Up/ Jahaj: Ka prenotime, të huajt kanë rezervuar por festa masive është në sheshe
24/05 10:11
Wake Up/ Seferi: Policia do të menaxhojë qarkullimin rrugor por është ditë pa makina
24/05 10:01
Wake Up/ Roma-Feyenoord, bllokohen disa akse rrugore bashkia njofime në çdo kohë
24/05 09:59