Wake Up/ Java nis me vranësira, parashikimi i motit
04/04/2022 09:24

Moti këtë të hënë do të karakterizohet nga kthjellime dhe alternime të herëpashershme të vranësirave në pjesën më të madhe të territorit. Në jug të vendit do të kenë reshjet shiu ndërsa gjatë ditës reshje malore parashikohen në zonat malore në juglindje.

Shkurte Fejza: Më dridhet zemra kur këndoj “Mora fjalë”,nuk i festoja ditëlindjen fëmijëve!/ Wake Up
20/06 10:48
Historike/ Futbollistët heqin dorë nga shpërblimet për t’u barazuar me gratë!/ Wake Up
20/06 10:35
Shkurte Fejza rrëfen emocionet e ndeshjes së Shqipërisë: Sy e veshë jemi tek ata!/ Wake Up
20/06 10:33
Shkurte Fejza feston sonte 50 vite karrierë me koncert madhështor në Tiranë!/ Wake Up
20/06 10:28
Altin Rraklli: 6 minuta më shumë, Shqipëria do fitonte me Kroacinë!/ Wake Up
20/06 10:27
Loja në Wake Up/ Shefi ngriti zërin për të thirrur shtrak-shtruk e tij besnik/ Wake Up
20/06 10:03
“Tre skuadrat që mund të fitojnë evropianin”!/ Wake Up
20/06 10:02
Çfarë tha Lotar Mateus për Kombëtaren shqiptare, e zbulon ish futbollisti/ Wake Up
20/06 09:59
Pse gaboi Shqipëria, Rraklli: Disa lojtarë nuk kanë freskinë fizike!/ Wake Up
20/06 09:51
Komenti yt pas ndeshjes Kroaci-Shqipëri!/ Wake Up
20/06 09:40
Shqipëria shënoi gol, vajza e Sylvinho-s shpërthen në lot!/ Wake Up
20/06 09:24
Termometri deri në 40 gradë Celcius, cilat qytete do të “digjen”!/ Wake Up
20/06 09:17
Studimi: Tre muaj të vitit i kalojmë në celular!/ Wake Up
19/06 10:27
Besmir Limani, tifozi i flaktë merr pasaportën shqiptare: E ruaj në arkiv!/ Wake Up
19/06 10:26
“Fytyra shqiponjë” tregon atmosferën para ndeshjes Shqipëri-Kroaci!Çfarë ndodhi në Hamburg?/ Wake Up
19/06 10:12
Matthew McConaughey: Ujku i mirë dhe ujku i keq/ Wake Up
19/06 09:52
Kompanitë shqiptare: Probleme me komunikimin dhe menaxhimin e konflikteve!/ Wake Up
19/06 09:52
Pse duan ta lënë punën shqiptarët? Nuk është paga, por…/ Wake Up
19/06 09:47
Të stresuar në punë? Metodat që përdoren për të rritur profesionistë e kompani/ Wake Up
19/06 09:42
Loja në Wake Up/ Shtrak-shtruk e gjeti Kelën para kompjuterit me sytë e skuqur/ Wake Up
19/06 09:38