Wake Up/ Isli Islami interviston Ori Nebijajn nga Velipoja. Po cila është arsyeja?!
13/07/2020 11:13

Ndodh rrallë shumë rrallë që dy moderatorët e Wake Up të vihen në rolin e të ftuarve të shumtë që kanë gjatë gjithë sezonit, por përjashtim nga rregulli bëhet vetëm atëherë kur ka një arsye madhore siç ndodhi sot kur në rolin e të ftuarës ishte Ori Nebijaj e cila u vu përball pyetjeve dhe kuriozitetit të Islit. Arysyeja ishte se sot në në ekranin e Top Channel, nis një nga programet më të ndjekura verore, "Pushime on Top". Këtë vit ky format do të vijë me ndryshime e risi duke e bërë një program edhe më dinamik. Ori Nebijaj dhe Flori Gjini do të na shoqërojnë çdo pasdite duke na sjellë në ekran personazhe të njohur si edhe duke promovuar atraksionet më të bukura të vendit. Të gjithë kemi interes për t'i zbuluar këto vende, aq më tepër kur shumica prej nesh do të pushojnë në Shqipëri. Ori sot, na zbuloi të ftuarit e episodit të parë të "Pushime on Top" që nis në orën 18:10 por dhe shumë detaje nga sezoni i ri...madje edhe sa herë do ta shohim vetë Orin me rroba banje teksa sfidon veten dhe të ftuarit në sporte ekstreme. "Isli ta hedh dhe ty dorashkën e sfidës këtë sezon. Eja të provojmë shumë nga vendet që ofron Shqipëria për turizmin e aventurës"...Dhe Isli sigurisht që nuk mundi t'i rezistonte sfidës...

Wake Up/Mbyllja e një sezoni të vështirë dhe sfidues
31/07 11:51
Wake Up/ Çifti i Dj-ve, Arbëri&Erida: Bashkëshorti s’donte që të bëhesha DJ. Tani punojmë bashkë
31/07 11:42
Wake Up/ Tur Çiklistik: Stop Covid-19. Pusho në Shqipëri
31/07 11:27
Wake Up/ Bledi Strakosha sqaron infektimin e njëkohshëm nga COVID me Veliajn
31/07 10:57
Wake Up/ Si na ndikojnë ushqimet në rritjen e imunitetit në verë
31/07 10:34
Wake Up/ Efektet e kondicionerit që nuk duhen ngatërruar me Covid-19
31/07 10:34
Diell dhe temperatura të larta, moti ideal për plazh
31/07 08:03
Wake Up/ Shtypi i ditës, 31 Korrik 2020
31/07 07:57
Wake Up/ E dini sa paguhet një pilote? Shqiptarja që punon në Dubai habit me shifrën
30/07 11:58
Wake Up/ Si e pritën familjarët e mi vendimin për t’u bërë pilote
30/07 11:53
Wake Up/ Egbo për deklaratën në BBC: 1% e shqiptarëve janë racistë, 99% janë familja ime
30/07 11:42
Wake Up/ Egbo për fitoren e Tiranës: Është klubi më i madh në Shqipëri. Tani kemi festën e Kupës
30/07 11:33
Wake Up/ Xhesina Xhika: Vështirësitë dhe kënaqësitë e të qënurit pilote grua
30/07 11:33
Wake Up/ Sivjet pushimet në “sekondin e fundit”. Mes frikës nga Covid-19 dhe pamundësive
30/07 11:33
Wake Up/ Vera shton rastet e goditjeve nga dielli. Autoritet shëndetësore shpallin planin e masave
30/07 11:32
Wake Up/ Studentët bojkot zgjedhjeve në Universitete: Nuk do t’i njohim!
30/07 11:32
Dita më e nxehtë e javës, njihuni me parashikimin e motit
30/07 08:35
Wake Up/ Shtypi i ditës, 30 Korrik 2020
30/07 08:29
Wake Up/ Renis Gjoka ka një pyetje dhe përgjigjen e pret në inbox…Po nga kush?!!
29/07 11:36
Wake Up/ Vin Veli: Jam zhgënjyer nga kolegët që mbështetën ndalimin e muzikës
29/07 11:36