Wake Up/ I ndau pandemia por bashkohen në Shqipëri. Historia e çiftit Tyler Rosso & Ava Huang
28/07/2021 10:57

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Avokati Qafa: Korrupsioni në Shqipëri është kthyer në kulturë
27/09 12:18
Wake Up/ Avokati Ilir Qafa: Administrata përfshihet në korrupsion sepse i detyrojnë nga lart
27/09 12:17
Wake Up/ Gazetarja Anila Hoxha: Ashpërsimet kanë ndikuar mbi efektivët e thjeshtë të policisë
27/09 11:57
Wake Up/ Nertina Nallbati: Anglishtja në klasë të parë, në formë argëtuese
27/09 11:45
Wake Up/ Linda Pino: Mësuesit e gjuhës shqipe t’i mësojnë fëmijët të shkruajnë me ë dhe ç
27/09 11:41
Wake Up/ Debati për mësimin e anglishtes në klasë të parë
27/09 11:39
Wake Up/ Ekspertja Marsida Simo: Në vendin tonë anglishtja në klasë të parë është herët
27/09 11:37
Wake Up/ Pas suksesit në Eurovision, Gjon’s Tears zbulon ofertat e tregut muzikor amerikan
27/09 11:26
Wake Up/ Gjon’s Tears e zbulon live: Sapo kam bërë dozën e dytë të vaksinës dhe jam plot antitrupa
27/09 11:11
Wake Up/ Gjon’s Tears s’ndalet! Do trofeun e të parit ndër zërat më të bukur të Francës
27/09 11:10
Wake Up/ Prindërit: Shkollat tona sot nuk janë më si ato të viteve ’80
27/09 11:08
Wake Up/ Gjon’s Tears e thotë hapur, kush janë këngëtarët që e urojnë për sukseset dhe kush jo
27/09 11:01
Wake Up/ “Korrupsioni si një tango. Njëri paguan e tjetri merr”. SPAK tremb policët e 5000 lekëshave
27/09 10:45
Wake Up/ 10 vite për të fotografuar personalitetet shqiptare. Fotografi zbulon më tekanjozin
27/09 10:44
Wake Up/ Marsida Simo: 30 minuta anglisht në klasë të parë e pamjaftueshme
27/09 10:43
Wake Up/ “Fansja e çmendur puthi në buzë Lorik Canën”. Fotografi tregon momentin “e sikletshëm”
27/09 10:42
Wake Up/ Linda Pino: Fëmijëve në shkollë s’u lejohet të hanë. Po u shkelet një e drejtë bazike
27/09 10:41
Wake Up/ Tring zilja, tring zilja… Ja si nisi sot viti i ri shkollor me protokolle dhe turne
27/09 09:52
Wake Up/ Shtypi i ditës, 27 Shtator 2021
27/09 09:24
Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe temperatura deri në 32 gradë
27/09 09:22