Wake Up/ Filonid Aliu, kardiologu i muzikës rock: I këndoj shpirtit dhe jo fasadës
26/06/2019 13:09

Këngëtari shqiptar nga Kumanova e Maqedonisë ka filluar të merret me muzikë kur ishte 11 vjeç dhe më pas në moshën 15 vjeç sëbashku me disa shokë krijoi grupin “Eternity” me të cilët luante muzikë “rock”.

Wake Up/ Situata qesharake që i ndodhi predikuesit amerikan te berberi shqiptar
10/05 11:05
Wake Up/ “Në ’97-ën erdhi një zarf me plumb, na kërkonin 600 dollarë”. Rrëfimi i çiftit amerikan
10/05 10:57
Wake Up/ Brenda dhe Wayne Speer kanë udhëtuar në 47 vende por zgjodhën jetën në Shqipëri
10/05 10:56
Wake Up/ Eksperti Edmond Liçaj. Një 10-vjeçar s’duhet te këtë telefon. S’mund të fajësojmë TikTok-un
10/05 10:53
Wake Up/ Çifti amerikan që erdhi për herë të parë në ’97 dhe ra në dashuri me Shqipërinë
10/05 10:49
Wake Up/ Psikologe Arjana Muçaj: TikToku nuk duhet të lejojë hapjen e llogarive nga fëmijët
10/05 10:39
Wake Up/ Kur jetën e fëmijës ta “merr” TikToku. Si t’i ruajmë fëmijët që përdorin aplikacionin
10/05 10:38
Wake Up/ Vdekja e 10-vjeçarit për një video TikToku. Banorët të tronditur: Ja si ndodhi
10/05 10:31
Wake Up/ Nga ndalimi i çamçakëzit te fishkëllima në mjedise publike. Njihuni me ligjet e çuditshme
10/05 10:27
Wake Up/ Edhe të rriturit kanë shokë imagjinarë dhe kjo është diçka krejt normale
10/05 10:27
Wake Up/ Edukimi nis në shkolla, zhvillohen “Ditët Olimpike”. Sot Dita Botërore e Aktivitetit Fizik
10/05 09:46
Wake Up/ Qëndresa Qytetare:Rikthimi në auditorë i studentëve i vonuar. Efeketiviteti do të jetë zero
10/05 09:45
Wake Up/ Studentët kundër kthimit në auditore vetëm për provimet
10/05 09:45
Wake Up/ Shtypi i ditës, 10 Maj 2021
10/05 09:44
Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe rritje temperaturash
10/05 09:40
Wake Up/ Denata Toçe vlerëson rolin e ish-gruas së burrit dhe zbulon çfarë i shkruan Antonie
07/05 11:58
Wake Up/ Denata Toçe: Djali i bashkëshortit tim e ka një nënë dhe unë nuk ia zëvendësoj dot
07/05 11:55
Wake Up/ Rudina Dembacaj: Marku ngulmon për një fëmijë. Unë do dorëzohem, s’kam nga shkoj!
07/05 11:35
Wake Up/ Si e quan Viktoria, Markun?! Rudina Dembacaj: Janë shokë dhe vajza e thërret…
07/05 11:34
Wake Up/ Rudina Dembacaj rrëfen ç’ndodh në familje me vajzën e saj dhe dy fëmijët e Markut
07/05 11:24