Wake Up/ Enri Jahaj: S’është e drejta e biznesit të kontrollojmë klientët për pasaportë vaksinimi
28/09/2021 12:39

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Edukatorët: Ja çfarë ndodh në kopshtin e qenve të VIP-ave
22/10 11:49
Wake Up/ Dy ‘mama’ të reja. Qeni i Krista Merkoçit dhe i Nevina Shtyllës qenkan shokë kopshti
22/10 11:43
Wake Up/ Krista Merkoçi: Qeni im mësoi të sillej më ‘mirë’ në kopsht
22/10 11:40
Wake Up/ Hobi i Olen Cesarit do t’ju habisë fare
22/10 11:24
Wake Up/ Olen Cesari: Kam në plan një album të ri, por….
22/10 11:23
Wake Up/ Olen Cesari: Mami e para që telefonova për lajmin e dekoratës nga Presidenti i Italisë
22/10 11:05
Wake Up/ Olen Cesari: Nuk po e besoja kur mora vesh lajmin për dekoratën. Mezi e mora veten…
22/10 11:03
Wake Up/ Tetori i Librit provokon me Fajin ma ka gjuha. Alda Bardhyli shpjegon pse ky mesazh?!
22/10 10:59
Wake Up/ Kopsht për qentë e tyre. Trendi i ri: VIP-at që çojnë në kopsht “fëmijët”
22/10 10:46
Wake Up/ Pedagogia Ilirjana Kuçana: Të rinjtë rendin të bëhen politikanë që 20 vjeç
22/10 10:35
Wake Up/ Pedagogia: Kam studentë që qajnë në auditor pse nuk kanë fituar mjekësinë
22/10 10:26
Wake Up/ Violinisti virtuoz Olen Cesari flet për dekorimin nga Presidenti i Italisë
22/10 10:26
Wake Up/ Ekspertja Ymerali: Është ulur kërkesa për profesionin e ekonomistit dhe juristit në treg
22/10 10:05
Wake Up/”Kafen e mëngjesit ma shërben studenti im me mesataren mbi 9″,flet pedagogia Ilirjana Kuçana
22/10 10:03
Wake Up/ Ekspertja: Personat me arsim të lartë nuk i pranojnë punët e rëndomta
22/10 10:00
Wake Up/ Dr. Gentian Toshkëzi: Në Amerikë vaksinimi i fëmijëve nuk është i detyruar
22/10 10:00
Wake Up/ Dr. Gentian Toshkëzi: Ka patur raste kur vaksina ka dhënë efekte anësore tek fëmijët
22/10 09:59
Wake Up/ Skënder Brataj: Doza e tretë mund të jetë edhe një vaksinë tjetër nga ajo që keni bërë
22/10 09:35
Wake Up/ Skënder Brataj: Nuk është herët për dozën e tretë të vaksinës
22/10 09:32
Wake Up/ Alda Bardhyli: Shqipëria e Kosova me stendë të përbashkët në Frankfurt. Ja pse?!
22/10 09:31