Wake Up/ Dr.Dritan Ulqinaku: Përditë kemi pacientë që duan të vetëvriten. Aplikohet eutanazia pasive
08/04/2022 10:20

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Studimi: Elefantët afrikanë i thërrasin njëri-tjetrit në emër!/ Wake Up
13/06 10:21
“Nassau Hotel”, vendi ideal i pushimeve tuaja në zemër të Dhërmiut!/ Wake Up
13/06 10:12
Lista me filmat më të mirë të të gjitha kohërave! Mos e humbisni/ Wake Up
13/06 09:43
Edi Manushi dhe Alesia Bami në “Top Arena Show”. Zbulohen të ftuarit Vip!/ Wake Up
13/06 09:34
Edi Manushi: “Top Arena Show” në një muaj do dhurojë spektakël! Do dënojmë…/ Wake Up
13/06 09:29
Loja në Wake Up/ Besa komplimentoi Anën për shtrak-shtruk e saj të përsosur. Fjala ka 9 shkronja
13/06 09:27
Cilët lojtarë të kombëtares mendoni se mund të çojnë kombin peshë?/ Wake Up
13/06 09:16
Euro 2024/ Kombëtarja shqiptare gjendja fizike dhe mendore e lojtarëve, flet mjeku!/ Wake Up
13/06 09:15
Mjeku i Kombëtares: Lojtarët e shpejtë dhe të fortë fizikisht, kryeson Broja dhe Daku!/ Wake Up
13/06 09:13
Moti sot i qendrueshëm. Tirana, qyteti me temperaturën më të lartë!/ Wake Up
13/06 09:12
Kevin Spacey përlotet tek Piers Morgan. Thotë se është trokë!/ Wake Up
12/06 10:34
Egla Ceno: 15 vjet në 4 muaj! Kur kolegët e mi punuan fort unë isha në emigrim!/ Wake Up
12/06 10:30
Mesazhi i Egla Cenos për Julin dhe Romeon! / Wake Up
12/06 10:27
Egla Ceno: Çdo bëj me 100 mijë eurot! Video e gazrave montazh, më erdhi keq për vëllain! / Wake Up
12/06 10:12
Loja në Wake Up/ Meti rrufiste kafen e Stambollit dhe sodiste anën tjetër të shtrak-shtruk./ Wake Up
12/06 09:34
“Century 21 Albania” 15 vjet në Shqipëri. Agjentët imobiliarë rrëfejnë eksperiencën / Wake Up
12/06 09:33
Djali i presidentit Biden shpallet fajtor, për çfarë akuzohet… / Wake Up
12/06 09:23
A keni mbajtur shënim se sa vende të botës keni shkelur? Cili është numri juaj? / Wake up
12/06 09:20
Temperatura të larta dhe diell përvëlues. Korça sot shënon 31 gradë Celcius. / Wake Up
12/06 09:18
Keku i mëngjesit – Në Shtëpinë Tonë
11/06 11:02