Wake Up/ Britania aplikon skemën e katër ditëve punë në javë. Ekspertët: Rrit produktivitetin
21/01/2022 09:34

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Trajneri Edi Reja: Finale e bukur, të mbizotërojë sporti jo dhuna dhe incidentet
25/05 11:17
Wake Up/ Trajneri Reja: Shqipëria rajoni i 21-të i Italisë, romanët ndihen si në shtëpi
25/05 11:16
Wake Up/ Edi Reja: Kjo finale një xhevahir, do të mbushë sallonin e bukur Air Albania
25/05 11:13
Wake Up/ Roma – Feyenoord, Edi Reja: Ngjarje historike europiane, nder për Shqipërinë
25/05 11:08
Wake Up/ Shehu:Në horoskop Feyenoord është gaforre, Roma binjak, me 70 % fiton gaforrja
25/05 11:07
Wake Up/ Roma fituese, aktorja doli nudo. Astrologia:Jam akrepi nuk zhvishem, të thumboj
25/05 11:06
Wake Up/ Finalja e madhe, trajneri i Kombëtares Reja:Shpresoj fitoren e Romës me Kumbullën
25/05 10:44
Wake Up/ Meri Shehu: Parashikimi astrologjik shpall fituese skuadrën e Feyenoord
25/05 10:28
Wake Up/ Gjoni: Jam tifoze e vërtetë, kam vënë dhe baste për skuadrën e zemrës
25/05 10:19
Wake Up/ Edlira Gjoni: Parashikimi im, fiton Feyenoord janë në nivel më të mire
25/05 10:19
Wake Up/ Edlira Gjoni: Gazetare sportive dhe pasioni për futbollin, për shkak të babait
25/05 10:18
Wake Up/ Qyrfyçi: Pas incidenteve shtohen forcat e policisë, tifozët ofenduan mediat
25/05 10:06
Wake Up/ Gazetarja: Durrësi plot me tifozë të zhurmshën, shtrohen me alkool në bregdet
25/05 10:05
Wake Up/ Tifozët e Romës 20-30 vjeç, autoritetet holandeze e italiane palë me policisë
25/05 10:05
Wake Up/ Rrëfehet Edlira Gjoni, jam tifoze e Flamurtarit dhe Shqipërisë pastaj e Ajaksit
25/05 09:46
Wake Up/ Numër i lartë tifozësh pushtojnë Tiranën e Durrësin nga porti e aeroporti
25/05 09:46
Wake Up/ Tufa: Të huajt që vijnë në Shqipërinë të habitur, na dinin njerëz me bisht
25/05 09:34
Wake Up/ Gazetari: Sot ka rrezik, holandezët agresiv tifozët do sjellin kaos në qytet
25/05 09:33
Wake Up/ Shqiptarët fansa të Murinjos,Tufa: I veçantë, e duam se drejtoi Interin
25/05 09:33
Wake Up/ Tufa: Tifozët e Fenyord problematik, të alkoolizuar të droguar e anarkist
25/05 09:32