Wake Up/ Blero: “Unë e jetoj baladën, më ushqen shpirtin”. Në klipin e ri vij edhe si aktor”
24/09/2020 11:31

Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ishte i ftuar këngëtari Blero, i cili ka qenë ndër këngëtarët me besnikë të Top Fest. “Ka vite që s’kam qenë në Piramidë dhe më kishte marrë shumë malli. Mu kujtuan shumë gjëra. Top Channel, ka qenë mediumi i parë që më ka përkrahur mua dhe s’do ta harroj kurrë”. Blero ndër të tjera theksoi se ka qenë pikërisht Top Fest aty ku nisi karriera e tij. Blero kishte lajmëruar në fakt që ditën e sotme do të prezantonte këngën e tij të re “Merri sytë e mi”, por në “Wake Up” ai deklaroi se për arsye teknike do duhet ta shtyjë klipin edhe për një javë. Ai u shpreh se kënga audio mund të dëgjohet në spotify ndërsa bashkë me klipin do vijë pas një jave. “Unë e jetoj baladën, më ushqen shpirtin. Është një baladë me tekst shumë të bukur dhe vjen me një mesazh ndërgjegjësues. Karantina na ka ndërgjegjësuar në shumë aspekte, por ndonjëherë dinamika e jetës na lë në harresë. Në këtë këngë tregohet se sa me rëndësi është familja. Kam dy muaj e gjysmë që e realizoj këtë klip dhe është realizuar në dy versione, madje kam aktruar edhe unë. Nuk e kam problem të futem në rol në këngët e mia”.

Diell dhe rritje e lehtë temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
23/10 08:03
Wake Up/ Shtypi i ditës, 23 Tetor 2020
23/10 07:51
Wake Up/ “Komentoja ndeshjet, por më thonin e ke vendin në kuzhinë”.Qeqa Krelani tregon paragjykimet
22/10 11:39
Wake Up/ Qeqa Krelani: Pse guxova të jem komentatorja e parë shqiptare e futbollit
22/10 11:33
Wake Up/ Alket Islami: Gara e aeronautikës “Albania Open 2020” do të mbahet në kushtet e pandemisë
22/10 11:32
Wake Up/ Në krahinën e mbretërve festohet Dita e Kulaçit dhe Dollisë
22/10 11:32
Wake Up/ Diskriminoi punonjësin për bindjet politike. Rasti i drejtorit të Galerisë Kombëtare
22/10 11:32
Wake Up/ Komisioneri, Gajda: Pamja, seksi, përkatësia politike, format moderne të diskriminimit
22/10 11:31
Wake Up/ “Pas 10 ditësh izolimi nuk i infekton të tjerët”. Dr. Alimehmeti sqaron udhëzimin Covid-19
22/10 11:31
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
22/10 08:06
Wake Up/ Shtypi i ditës, 22 Tetor 2020
22/10 08:01
Wake Up/ A ka një ofertë politike Rezart Veleshnja nga Veliaj për t’iu bashkuar PS? Ja e vërteta…
21/10 11:43
Wake Up/ Rezart Veleshnja sqaron për herë të parë publikisht largimin nga “Shiko kush luan”
21/10 11:43
Wake Up/ Këngëtarja ka një ftesë të pazakontë për ndjekësit: Më bëni një koment negativ
21/10 11:42
Wake Up/ Tare: “Emërtimet gabim të Google të relievit tonë, jo aq naivitet sesa lobim gjeo-politik”
21/10 11:42
Wake Up/ Zv. Ministri i Jashtëm: Gjoba për deklarimin e përkatësisë fetare dhe etnike do të hiqet
21/10 11:41
Wake Up/ Regjistrimi i popullsisë “në karantinë”. Censi shtyhet për 2022
21/10 11:41
Wake Up/ Ja si Kina “e mundi” virusin, ndërkohë që Evropa po hyn në izolimin e dytë
21/10 11:41
Wake Up/ Shtypi i ditës, 21 Tetor 2020
21/10 07:58
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
21/10 07:55