Vesh kostumin e kombëtares, Andi Lila:Është ai i EURO16, më sjell fat-Procesi Sportiv, 11 Tetor 2021
12/10/2021 00:30

Programi “ Procesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, çdo javë të ftuar special.

Taulant Balla gola në fushë, komentatori: Kështu na shënojnë çdo ditë – Procesi Sportiv
23/11 11:28
Dikur futbollist në Austri e Zvicër, ja roli i Kledit në fushë – Procesi Sportiv
23/11 11:28
Dikur i privilegjuar, sot Skënderbeu më i godituri nga arbitrat – Procesi Sportiv
23/11 11:27
Jemini: VAR ndihmoi Tiranën, Erjola Doci ndërpret moviolën – Procesi Sportiv
23/11 11:27
Redi Jupi: Kukësi i bëri nder kampionatit, ekipet e tjera po mungojnë – Procesi Sportiv
23/11 11:27
Perparim Kabo: Më sulmoi një person pa personalitet sepse bëra një analizë elitare – Procesi Sportiv
23/11 11:26
Artan Hoxha: Po ja uroj që sot Dukës, Asambleja zgjedhore do jetë formale – Procesi Sportiv
23/11 11:26
Kledi i Big Brother tregon nje sekret të Arbana Osmanit – Procesi Sportiv, 22 Nëntor 2021
23/11 00:30
Olsi Rama sherr me tifozët, çfarë po ndodh te Partizani – Procesi Sportiv, 22 Nëntor 2021
23/11 00:30
Refik Halili “sulmoi” Sinematin, ja reagimi i tij pas humbjes së Tiranës – Procesi Sportiv, 22 Nëntor 2021
23/11 00:30
Kledi Hysa: Ja çfarë më mungoi më shume brenda Big Brother – Procesi Sportiv, 22 Nëntor 2021
23/11 00:30
Erjola Doci mesazh për Safet Gjicin: Ja dolëm president – Procesi Sportiv, 22 Nëntor 2021
23/11 00:30
Kledi i Big Brother dhuratë speciale për Edi Manushi – Procesi Sportiv, 22 Nëntor 2021
23/11 00:30
Një klub “kërcënon” Flamurtarin, njihuni me FC Labëria ekipi më i ri i Vlorës – Procesi Sportiv
23/11 00:30
Squid Game me fanellën e Realit, ja video që habiti rrjetin – Procesi Sportiv
16/11 11:43
Habit Redi Jupi: Maqedonia më rrumpallë se ne, nuk është shembull për tu marrë – Procesi Sportiv
16/11 11:42
Lojtarët me origjinë shqiptare janë mbrapa suksesit të Maqedonisë së Veriut – Procesi Sportiv
16/11 11:41
Ilir Shaqiri me qepë në dorë feston golin e kombëtares me Andorrën – Procesi Sportiv
16/11 11:41
Si i ka pësuar kombëtarja golat, ja analiza që nxjerr zbuluar lojtarët – Procesi Sportiv
16/11 11:40
Matko Djarmati: Shqipëria dhe Mali Zi më të dobtat në ballkan – Procesi Sportiv
16/11 11:31