Vajzat e “She’s on Top” zbulojnë gjithçka për miellin “Mulliri i artë”, “E Diell”,26 Korrik 2020
26/07/2020 16:23

E diell, programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Olsa Muhameti Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Alesia Bami, Graciano Tagani.

Fatmira Breçani: Miqësia me Sali Berishën, ja ç’ndodhi në dasmën e Argitës “E Diell”, 19 Korrik 2020
28/07 15:43
Episodi i plotë: E Diell 26 Korrik 2020 Entertainment Show
26/07 19:21
Finalja e madhe e She’s On Top! Ja kush e rrëmbeu kurorën! “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 19:20
Garë e fortë mes vajzave! Ja e përzgjedhura e Endrit Mertirit në She’s On Top? 26 Korrik 2020
26/07 19:19
Performanca elektrizuese e vajzave, që la pa fjalë jurinë në She’s On Top “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 19:19
Argjira i zbulon të gjitha: Ja e vërteta e marrëdhënies mes vajzave në “E Diell”,26 Korrik 2020
26/07 17:56
Befason Big Mama: “Erdha n’Tiranë me 10 euro në xhep”, “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 17:21
Fituan shumën e madhe, gazetaret e njohura bëjnë namin në Gjej Moshën “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 16:53
Vajzat e “She’s on Top” zbulojnë gjithçka për miellin “Mulliri i artë”, “E Diell”,26 Korrik 2020
26/07 16:23
M2: Pastel Pastry & Bakery, vendi ku shija takon arkitekturën kontemporane “E Diell”,26 Korrik 2020
26/07 16:11
Ledri Vula kolazh “Mem” & “Rio”, “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 16:05
Ç’po ndodh!? Ledri Vula puth në faqe Fjoralba Ponarin dhe… “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 16:00
Ervini dhe Selma zbulojnë ofertat marramendëse në GoTech Electronics “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 15:40
Ekskluzive: Ledri Vula flet për shtatzaninë e Sarës & gjininë e bebit “E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 15:35
Episodi i fundit i sezonit, përballja që rindez gjakrat “Për’puthen”,“E Diell”, 26 Korrik 2020
26/07 15:05
Lali & Luli parodi ‘Çfarë ka sot në E Diell’, 26 Korrik 2020
26/07 14:32
Episodi i plotë: E Diell 19 Korrik 2020 Entertainment Show
19/07 19:18
Çfarë po ndodh? 3 vajzat e She’s On Top zënë vendin e jurisë! “ E Diell ”, 19 Korrik 2020
19/07 19:16
Debate të forta mes vajzave! Ja kush nuk ia doli në finalen e She’s On Top “E Diell” 19 Korrik 2020
19/07 19:16
Do jetonin me një partner gjithë jetën? Fjoralba dhe Nevina habisin, Trotuar“E Diell”19 Korrik 2020
19/07 18:02