Vajza 14 vjeçe bën s*ks në grup, babai: Më kanë kërcënuar shokët e saj- Shqipëria Live 14 Maj 2021
14/05/2021 15:51

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Gazetari:Racizëm,shqiptarët s’janë të barabartë para ligjit me grekët-Shqipëria Live 18 Qershor 2021
18/06 16:47
Gazetari:Turp,media greke akuzuan shqiptarët për vrasjen e 20-vjeçares-Shqipëria Live 18Qershor2021
18/06 16:47
Eksperti: I dyshuari kryesor i vrasjes ishte burri,u kuptua që në fillim-ShqipëriaLive 18Qershor2021
18/06 16:47
Mbyti gruan me jastëk,gazetari grek:Tha tani jam i qetë, pranoj dënimin-ShqipëriaLive 18Qershor2021
18/06 16:42
Bashkëshorti tregon skenën horror,mbyti qenin për të inskenuar grabitjen-ShqipëriaLive 18Qershor2021
18/06 16:42
Zbardhet vrasja makabre e nënës në sy të bebes,gazetari:Dënim maksimal-Shqipëria Live 18Qershor2021
18/06 16:42
Fotografon bebet gjatë lindjes, 23 vjeçarja: Qaj çdo ditë në sallë-Shqipëria Live 18 Qershor 2021
18/06 16:26
Momentet e ardhjes në jetë të një fëmije, mamitë tregojnë emocionet- Shqipëria Live 18 Qershor 2021
18/06 16:25
Dhimbja e babait: Kam 7 vite pa folur me fëmijët,dua të ndryshojnë -Shqipëria Live 18 Qershor 2021
18/06 16:25
Babait:Fëmijët s’më pranojnë,u shkruaj letra,jetoj për dashurinë e tyre-Shqipëria Live 18Qershor2021
18/06 16:24
Tea dhe Ana e Përputhen: Po pritemi si yje, ja konkurrentët e rinj!- Shqipëria Live 18Qershor2021
18/06 16:24
Tea dhe Ana: Djemtë e rinj të lezetshëm, në tur kemi sheshuar problemet-Shqipëria Live 18Qershor2021
18/06 16:23
Tea Trifoni dhe Ana 2 flasin për herë të parë nëse janë në një lidhje-Shqipëria Live 18 Qershor 2021
18/06 15:10
Mamitë “qajnë hallet”: Burrat kanë frikë të qëndrojnë gjatë lindjes-Shqipëria Live 18 Qershor 2021
18/06 15:09
Ish-gruaja dhe fëmijët i morën të gjitha,historia e trishtë e Agronit-Shqipëria Live 18 Qershor 2021
18/06 15:09
Zbulohet misteri, 20 vjeçaren e vrau burri, gazetari grek jep detaje-Shqipëria Live 18 Qershor 2021
18/06 15:09
Pas luftës me kancerin, vjen propozimi për martesë, çfarë i tha ajo?- Shqipëria Live17 Qershor 2021
17/06 16:42
U diagnostikua me kancer në moshën 25 vjeçare,Rezi:Babi u prek shumë- Shqipëria Live17 Qershor 2021
17/06 16:42
Albini shqiptar bën autoironi: Nëse dal në diell skuqem si spec-Shqipëria Live17 Qershor 2021
17/06 16:41
“E di çfarë kam të bukur dhe të shëmtuar” rrëfehet albini shqiptar-Shqipëria Live 17 Qershor 2021
17/06 16:41