“U kthyen tek rrënjët” të rinjtë e Diasporës udhëtojnë në qytetet e Shqipërisë- Shqipëria Live
24/03/2023 16:18

Rreth 100 të rinjtë shqiptar do kenë mundësi të vizitojnë dhe shijojnë bukurit e Shqipërisë verën e 2023. Gazetare: Luçiana Hulej Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

“Dhimbja nuk shprehet në publik në Japoni”, gazetarja:Ka lokale të posaçme ku qeshet- Shqipëria Live
07/06 16:23
“Njerëzit nuk më kuptonin”, shqiptari në Japoni: Në fillim bëra “armiq” – Shqipëria Live
07/06 16:23
Më mirë në Shqipëri apo Japoni? Kobatake: Japonezët kanë më shumë respekt – Shqipëria Live
07/06 16:22
Japonezët kurse buzëqeshje me pagesë, gazetarja:Kanë nevojë për stilin alla shqiptar-Shqipëria Live
07/06 16:22
Mbajtja e maskës ndaj COVID, shqiptari nga Tokyo: Japonezët shikime të përhumbura – Shqipëria Live
07/06 16:22
Helmohen qentë në Gjirokastër, nënkryetarja e Bashkisë përballet me aktivistët – Shqipëria Live
07/06 16:20
Aktivistja përplaset me nënkryetaren e Bashkisë: Kam video që ju helmoni qentë – Shqipëria Live
07/06 16:18
22 vjeçarja denoncon live: Sot në mëngjes 3 policë bashkiakë më helmuan qentë – Shqipëria Live
07/06 16:18
“40 mijë € për sterilizimin e kafshëve në Gjirokastër”, nënkryetarja bën ftesë live – Shqipëria Live
07/06 16:17
“I mora 6 qentë e helmuar në krahë dhe i zbrita nga shkallët”, përlotet aktivistja – Shqipëria Live
07/06 16:17
“Në çdo sezon turistik bashkitë helmojnë qentë në mënyrë makabre”, flet aktivisti – Shqipëria Live
07/06 16:17
Fatmir Mediu në SPAK sot, Cakrani: 10 vite burg mund të kërkohet për të – Shqipëria Live
07/06 16:10
Taulant Balla në SPAK, zbulohet arsyeja dhe dëshmia e tij – Shqipëria Live
07/06 16:10
A e dini ju kush është Dako? Gazetari: Ai është personazh me peshë politike – Shqipëria Live
07/06 16:09
Flet avokati i Dakos, arrestimi i tij vendim politikë i ndikuar nga ndërkombëtarët – Shqipëria Live
07/06 16:09
“Vangjush Dakos t’i sekuestrohet e gjithë pasuria jo vetëm arrest me burg” – Shqipëria Live
07/06 16:09
Debat për arrestimin e Dakos, Shabani dhe Cakrani përplasen për arsyet ligjore – Shqipëria Live
07/06 16:09
Carkani: Arrestimi i Dakos një show, mund të gjykohet edhe në gjendje të lirë – Shqipëria Live
07/06 16:08
SPAK në pranga Dakon, gazetari shpjegon tenderin për shëtitoren e Durrësit – Shqipëria Live
07/06 16:08
Detaje nga Durrësi, zbulohet pallati që çoi në pranga Dakon ja çfarë thonë banorët – Shqipëria Live
07/06 16:08