Turku del nga pallati dhe tregon tmerrin mes rrënojave – Shqipëria Live
08/02/2023 16:33

Bilanc tragjik! Mbi 11.000 viktima nga tërmetet në Turqi dhe Siri Gazetar: Gerald Qerimi Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

“Më thërrasin Luiz edhe në shtëpi”, flet Marini i Portokallisë – Shqipëria Live
29/03 16:57
“Shokët e djalit më thërrasin Luiz dhe kërkojnë autografe”, aktori tregon për rolin- Shqipëria Live
29/03 16:57
“E kam çun lagje Luizin dhe i bën të gjitha”, aktori Portokallisë flet pa dorashka – Shqipëria Live
29/03 16:57
Flet gjyshja e Kiarës për komentet negative ndaj moderatores – Shqipëria Live
29/03 16:57
Të pathënat nga darka e banorëve me Arbrin dhe Zhaklinën – Shqipëria Live
29/03 16:54
“Luizi me dy çmime”, biznesmeni e thotë live se do t’i japi një pjesë të pasurisë – Shqipëria Live
29/03 16:44
Fisnik Syla: Nëse Luizit nuk e fiton do i jap unë 100 mijë euro – Shqipëria Live
29/03 16:44
Zbulohet lidhja e Luizit me rojën e ndjerë që humbi jetën nga sulmi ndaj TCH – Shqipëria Live
29/03 16:43
Vajzat e dehura janë më të prirura për të bërë seks – Shqipëria Live
29/03 16:30
“Gratë e dehura kanë sjellje më të këqija se burrat”, habit mjekja – Shqipëria Live
29/03 16:28
“Ka ndryshuar mentaliteti”, blogerja: Është normale të pinë alkool – Shqipëria Live
29/03 16:28
Habit psikologia: Dikur gratë pinin raki fshehurazi me burrat në shtëpi – Shqipëria Live
29/03 16:27
Debutuesja e verës tregon realitetin: Vitet e fundit po shohim më shumë gra të dehura-Shqipëria Live
29/03 16:27
Mbi 6000 gra u sëmurën nga kanceri pasi pinin dy gota verë në ditë – Shqipëria Live
29/03 16:27
Po bënë xhiron e rrjetit, shqiptari në majë të çatisë për t’i shpëtuar policisë – Shqipëria Live
29/03 15:25
“Të kontrollohen shtëpitë e braktisura për kultivim lëndësh narkotike” – Shqipëria Live
29/03 15:25
Kapen kultivuesit e kanabis, avokati: Të rinjtë thonë më mirë burg e bëjmë ca lekë – Shqipëria Live
29/03 15:25
2 vëllezër me shtëpi bari në Krujë, zbulohen detajet ai kultivonin kanabis me llamba- Shqipëria Live
29/03 15:25
Zbulohen detajet e reja nga kapja e 8000 rrënjëve kanabis në Malësinë e Madhe – Shqipëria Live
29/03 15:24
Luizi hyn live në program. Fisnik Syla i premton 100 mijë euro – Shqipëria Live 29 Mars 2023
29/03 15:16