TRONDITËSE- SHKATËRRUAN shqiptarët me kredi, del skema/ Dëralla: Ndryshe nga skemat piramidale
27/05/2024 22:55

Gazetari i mirënjohur Milaim Zeka vjen për publikun shqiptar me emision ‘Zona Zero’ në TOP News. Cdo të hënë duke nisur nga ora 20:30 për më shumë se dy orë do të flitet për politikën, aktualitetin, rajonin dhe sidomos për çështjen shqiptare.

LIROHET BELERI nga BURGU?/ RAMA mbyll kufijtë? GREQIA bllokon SHQIPËRINË, gati LUFTA? | Zona Zero
10/06 23:41
NA MASAKURAN / Koçollari: Masakra nga më të rëndat janë kryer ndaj shqiptarëve | Zona Zero
10/06 23:40
DONIN të zhdukin SHQIPTARËT/ Koçollari: Ish-Jugosllavia donte të shpërngulte shqiptarët | Zona Zero
10/06 23:33
QEVERIA e KOSOVËS jep informacione te SERBIA?/ Islami: Liria në Kosovë erdhi me sakrifica të mëdha
10/06 23:31
KOSOVA e mbushur me SPIUNË SERB/ “Agjent-ura serbe në institucionet më të larta të Kosovës”
10/06 23:29
DALIN sheshit sekretet e SPIUNAZHIT SERB/ Kajtazi: Të bashkëpunosh me Serbinë është e turpshme
10/06 23:28
Kush i futi SPIUNËT në KOSOVË?/ Kajtazi: Dy spiunët, të cilët bashkëpunonin me shërbimet serbe
10/06 23:27
MBAROI lufta në KOSOVË…?/Beqa: Lufta ka përfunduar në Kosovë, tani duhet të anëtarësohemi në NATO
10/06 22:49
IRONIKE/ “UÇK shembi kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës, sot kemi një tra në rrugë”,shpërthen HAKLAJ
10/06 22:48
RAMA i “shkul “ veshin KURTIT / Azgan Haklaj: E festuan këtë ditë të rëndësishme të ndarë
10/06 22:47
Skandal! Radojçiç i lirë, Thaçi padrejtësisht në Hagë/ Revoltohet Haklaj | Zona Zero
10/06 22:46
Tronditëse! Beqa: Isha i plagosur për liri, kur mora lajmin e çlirimit të Kosovës | Zona Zero
10/06 22:45
KOSOVA feston, POLITIKA e përçare, RAMA masakron KURTIN, përqafohet me OSMANIN | Zona Zero
10/06 22:44
Top Secret! Fatos Nano dhe Holbrook, zbulohen prapaskenat e bisedimeve për UÇK-në | Zona Zero
10/06 22:43
‘BERISHA ZGJODHI NJË KRIMINEL PËR HIMARËN’/ Xhufi zbulon prapaskenat e ish presidentit shqiptar
10/06 21:50
KOMUNIST…/ ZEKA nuk ndal dot debatin XHUFI dhe DULE përplasen live: Dule: Mentalitet komunist
10/06 21:49
Përplasje e fortë DULE-XHUFI PËR ÇAMËRINË / Kush e shtrembëroi rrjedhën e ngjarjeve? | Zona Zero
10/06 21:49
TOP SECRET! BELERI niset drejt Strasburgut /Dule: Triumfoi demokracia, askush nuk mund ta ndalë
10/06 21:47
DULE LARGOHET NGA STUDIO,debat për minoritetin GREK/ Xhufi: Opozita, instikte anti-shqiptare
10/06 21:46
Pse e zhduku SALI BERISHA, REMZI HOXHËN?/ MERO BAZE zbulon telefonatën e fundit me ish kryeministrin
03/06 23:11