Trondit analisti, Berisha gati të thyej arrestin, do dal në fushatë, SHBA do ta ndalojë…
12/06/2024 23:16

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte ora 21.00, të mërkurën ora 22:00 në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë njëë"Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jet "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Atentati për v*asjen e Trump, Curri “plas” bombën: Garda e tronditur për politikanët shqiptarë
16/07 00:02
Curri tregon çfarë ndodhi me Gardën: Ilir Meta kishte hall se e përgjonin, hoqi gardistët
15/07 23:02
“Ku janë këpucët e mia”, Curri dhe Karamuço tregon kërkesën e çuditshme të Trump pas plumbave
15/07 22:57
Curri komenton reagimin e Melania Trump: Tregoi sa do të tronditej jeta e saj pa burrin…
15/07 22:56
“Kujdesej në azil për pleqtë”, gazetari Vezaj tregon detaje të reja nga atentatori i Trump
15/07 22:30
“Të çmendurit” që vrasin Presidentët në SHBA, Curri tregon gafën e atentatorëve
15/07 22:22
A qëlloi i vetëm atentatori i Trump? Karamuço flet për foton e plumbit pas kokës së ish-Presidentit
15/07 22:15
Atentati ndaj Trump, Lela: Kërkuan ta eleminojnë pasi bën gjithçka ta rrënojnë me pornostaret
15/07 22:09
Armën ia bleu babai, trondit Karamuço: Qëllimi i Vrasësit ishte të shpërthente eksploziv në turmë
15/07 21:57
Live nga Konventa e Trump, kush është Zv.Presidenti që zgjodhi ish-Presidenti amerikan
15/07 21:47
A dështuan shërbimet sekrete? Eksperti në SHBA tregon pse s’qëlluan sniperat në tubimin e Trump
15/07 21:45
“CIA dhe shërbimet sekrete dështuan”, eksperti Deliu analizon veprimet e grupit që mbrojti Trump
15/07 21:27
Sulmi me armë ndaj Trump, Grida Duma kujton se si janë eliminuar 4 presidentë amerikanë
15/07 21:25
Molotov dhe përplasje të forta në protestën e PD, Curri i bindur: Ka pakt Rama-Berisha
11/07 23:28
Curri: Vazhdon bashkëqeverisja Rama-Berisha, target sulmi Veliaj
11/07 22:46
Shabani: Nonsens protesta kombëtare në dyert e bashkisë
11/07 22:43
Zhvendoset protesta tek bashkia, molotov dhe perplasje fizike me policinë
11/07 22:34
Iliazaj: Marrëveshje Rama-Berisha për eleminimin e të rinjve, Curi: Veliaj në shënjestër
11/07 22:10
Mertiri: Vetëm 15 mijë veta në shesh, protesta për hallet e Berishës
11/07 22:08
Curri: Ka marrëveshje bodrumesh mes PS-PD
11/07 21:58