Trafik i rënduar në Vlorë/ Dyndje në plazhe, mijëra makina drejt Jugut
11/07/2020 13:48

Fundjavat në qytetin e Vlorës janë çdo herë me trafik të rënduar. E shtuna dhe e diela ka një fluks të shtuar të automjeteve ku, sipas autoriteteve rrugore të Vlorës në një orë qarkullojnë 1500 automjete ndërsa gjatë dy ditëve të shtune dhe të dielë janë gjithsej 15 mijë deri në 20 mijë makina që kalojnë nga Vlora për në drejtim të jugut në bregdet. Po ashtu dhe plazhet në fundjave janë të populluara .Që nga plazhi i Zvërnecit deri në Radhimë dhe Orikum.

Arrestohet “Koro” në Pogradec/ Gjykata lë në burg Lilin e Rrushkës organizatorin e sulmit me armë
14/08 15:13
Prej disa ditësh i intubuar, ndërron jetë 40 vjeçari te “Shefqet Ndroqi”
14/08 15:12
Top News – OFL, në Tiranë e Kukës/ Tre të dënuar për drogë e vjedhje
14/08 14:57
Radhët kilometrike në Kakavijë/ Reagon Policia e Shtetit: FNSH dhe Delta Force në terren
14/08 14:50
Shpikja e radhës, vendosen pengesa në rrugë që të mos kalojnë mjete jashtë radhe: Pa koment
14/08 13:22
Arrestohet ‘Koro” në Pogradec/ Për ngjarjen e Tushemishtit mbeten një person në kërkim
14/08 13:02
Situata në kufi me Greqinë/ Ministria e Jashtme: radhët krijohen nga autoritetet shëndetësore greke
14/08 13:02
Vazhdon kaosi në Kakavijë/ Mijëra vetë kaluan natën rrugëve
14/08 13:01
Ministria e Jashtme: Pala greke ka njoftuar deri në heqjen e detyrimit për bërjen e testit:Pa koment
14/08 13:00
Top News – Goditja me armë e hotelit/ Shkon në 7 numri i të arrestuarve
14/08 12:55
Edhe Kapshtica si Kakavija, ‘ngrin’ radha/ Makinat në rresht njëra pas tjetrës: Pa koment
14/08 12:43
Top News – Brenda spitalit Covid2/ Publikohen pamjet nga Sanatoriumi
14/08 12:39
Dëshmitë nga Kakavija: Turp! Kemi ecur 7 km në këmbë, kemi gjithë natën këtu
14/08 12:34
Top News – Pastrimi i parave/ Shqipëria vend me rrezik të lartë
14/08 12:09
Publikohen pamjet/ Brenda spitalit “Shefqet Ndroqi”, flasin pacientët
14/08 11:15
Mbi 10 autobusë të bllokuar në Jorgocat/Qytetarët:Me këtë ritëm i bie të kalojmë pasnesër: Pa koment
14/08 10:42
Sulmi ndaj “Voloreka”/ Pritet masa për Ilir Berberin: Pa koment
14/08 10:30
Pamjet me dron/ Si policia rrethoi dhe shtriu përtokë organizatorin e ngjarjes së Tushemishtit
14/08 10:08
Sulmi me 100 plumba ndaj hotelit në Tushemisht/ Policia jep detajet: Kemi arrestuar organizatorin
14/08 10:04
Top News – Goditet rrejti i trafikut/ Po transportonin 34 shtetas sirianë
13/08 22:07