Top News/ Zarf i bardhë në shtëpi, Sa buxhet fituan banorët ?
27/02/2024 15:31

Pas sfidave që banorët bënë pasi i caktoj Vëllai i Madh ai ka vendosur t’ju jap banorëve 31% të buxhetit për këtë javë sepse nga mungesa e përkushtimit dhe seriozizetit ata do përballen të gjithë me kte buxhet Kjo shumë ka sjell konflikte për të gjithë banorët pasi nuk janë dakort, si do jetë kjo javë për ta.

Top News/ ‘Më të mirat..’, Meritoni uron Heidin dhe Romeon
19/04 15:19
Top News/ ‘Më fal nëse të mërzita…’,Pas sqarimit, çaste romantike mes Romeos dhe Heidi
19/04 15:18
Top News/ Sara e Big Brother shtatzënë, çifti njofton fansat në Instagram
19/04 13:42
Top News/ Momente gazmore në shtëpi, Banorët nuk ndalin dot të qeshurën
19/04 12:47
Top News/ ‘Ishte gjysmë peshk, gjysmë njeri’, Ciceroni u tregon legjendën turistëve
19/04 12:32
Top Channel/ Ish-konkurrentët e Big Brother VIP3 së shpejti bëhen prindër
19/04 12:28
Top News/ Romeo puth Heidin, Graciano në rolin e bashkëshortit bëhet xheloz
19/04 11:12
Top News/ ‘Kjo është lëvizja jote e fundit’, Egla dhe Meritoni ironizojnë njëri-tjetrin
19/04 11:07
Top News/ ‘Këto janë vrima të shenjta’, Juli u flet turistëve për lavanderinë
19/04 11:00
Top News/ ‘Turistë’ në Big Brother Vip, ja rolet e secilit prej banorëve
19/04 10:54
Top News/ Heidi i tregon Romeos lulen e preferuar- Kur isha e vogël…
18/04 17:01
Top News/ ‘Shihemi në gjysmëfinale…’ Kujt ja shprehu Meritoni këtë deklarat?
18/04 16:36
Top News/ ‘Ua padashje’,Erjola lagu me ujë Eglën, ja veprimi i papritur i banores
18/04 14:09
Top News/ ‘Po përpëlitesh si peshku pa ujë’/ Çfarë ndodhi mes Meritonit dhe Erjolës ?
18/04 11:18
Top News/ ‘Është biznesmene dhe modele’, Liami flet për partneren
18/04 11:16
Top News / U zgjodh lideri i shtëpis, Kush e shtypi butonin e kuq ?
18/04 11:07
Top News/ ‘Pse burrat vrasin gratë?’, 1 minutë heshtje për gratë e vrara në Kosovë
18/04 11:03
Top News/ ‘Të kam xhan…’,Romeo drejt krijimit të këngës së dytë në Big Brother
18/04 10:58
Top News/ Roza then gotën – Mjaft!, Juli debaton ashpër me Romeon
17/04 11:44
Top News/ Debati i ashpër, Juli i mbyll derën Romeos, tërheq Rozën mënjanë
17/04 11:43