Top News- U tha se janë bashkë/ E vërteta e lidhjes së Angelina Jolie me the Weeknd
30/09/2021 20:48

Angelina Jolie dhe The Weeknd mendohet të kenë nisur një lidhje së bashku. Shkak për këtë gjë u bënë disa foto të dyshes së bashku. Gjë e cila shkaktoi mjaft aludime dhe thashetheme se ata kanë nisur një romancë. Kohët e fundit, ata u fotografuan duke shijuar një darkë në një restorant në Kaliforni. Angelina u sigurua të mbërrinte në restorant veçmas nga The Weeknd, ama ajo nuk e kishte problem të dilte me të, duke rënë pre e paparacëve.

Top News-Mesazhi që Bora ka për Donaldin/Çfarë donte të dërgonte brenda shtëpisë
05/12 15:52
Top News-Antonela fut në sherr Sarah e DJ PM/Flirtime për numrin e ndjekësve në Instagram
05/12 15:03
Top News-Kërkesa e papritur e Donaldit/E shkruan në xham, çfarë do të ndodhë me të
05/12 11:10
Top News-Donaldi debaton me Einxhel për Borën/‘Nuk lejoj askënd të flasë keq për të’
04/12 16:51
Top News – Megatek, muaji special / Një muaj festë me oferta, një muaj me surpriza
04/12 14:05
Top Channel/ Emocione në Big Brother, Donaldi dhe Beatrix bashkë? Po Bora, historia më e ndjekur
03/12 23:56
Top News-Surprizat që priten sonte në BBV/A do takohen sërish Donaldi dhe Bora Zemani!
03/12 18:13
Top News-‘Marshallah, shkojnë si çift’/Iliri dhe Sabiani komentojnë Beatrixin dhe Donaldin
03/12 12:25
Top Channel/ Shpërthen dashuria në Big Brother Vip, Donaldi dhe Beatrix shkëmbejnë puthje të zjarrta
03/12 02:56
Top News-‘Martesë’ pas puthjes së pare/Donaldi dhe Beatrix dalin pamjet e reja
02/12 23:21
Top News-‘Kam flutura në stomak’/Beatrix nuk e fsheh më dashurinë për Donladin
02/12 16:47
Top News-Sabiani sherr me Antonelën/ ‘Ti je e trashë’, debati i tyre për fenë
02/12 16:46
Top News-‘Squid Game’ rrëzohet nga froni/ Filmi i ri më i ndjekuri i të gjitha kohërave në Netflix
02/12 16:45
Top News-Flirti i ri i Donaldit dhe Beatrix / Bora i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Donaldit
01/12 22:12
Top News-Ndjekësit ‘shpërthejnë’ ndaj Donaldit/ Afrimiteti me Beatrix shqetëson fansat
01/12 17:08
Top News-U kthye në “mollën e sherrit”/Antonelën apo Arjolën, Atdheu tregon se kë mbështet
01/12 17:03
Top News-‘Po vdesin për njëri-tjetrin’/Çfarë mendojnë banorët për çitin Beatrix-Donald
01/12 14:08
Top News-‘Donaldi dhe Beatrix janë puthur’/Beniada u tregon banorëve se kur ka ndodhur
30/11 16:53
Top News-Tërhiqet seksualisht nga Beatrix/Donaldi e pranon, përfundojnë sërish në dush bashkë
30/11 13:45
Top News- Donaldi e Beatrix në momente intime/lahen bashkë në dush, banorët i ngacmojnë
29/11 13:53