Top News – U nda nga e dashura/ Ryan Seacrest pushime me një tjetër
30/06/2020 21:01

Ryan Seacrest dhe Shayna Taylor i kanë dhënë fund për herë të tretë lidhjes së tyre 6 vjeçare, pas ndarjeve e pajtimeve të njëpasnjëshme. Lajmin e ka konfirmuar për “E!News” një burim i afërt i prezantuesit të njohur amerikan. “Ryan dhe Shayna vendosën t’i jepnin fund romancës së tyre para pak kohësh. Ata janë ende miq dhe mbështetësit më të mëdhenj të njëri-tjetrit,” citon burimi. Gazetari 45 vjeçar nuk ka pritur shumë gjatë. Pas ndarjes me modelen 28 vjeçare, ai është fotografuar duke pushuar me një vajzë misterioze në Meksikë. Sipas burimeve për “E!News”, Ryan udhëtoi fundjavën e kaluar për në Cabo San Lucas me avion privat me disa miq, ku pjesën më të madhe të kohës e kaloi me një bjonde. “Ryan dukej i relaksuar dhe ishte shumë i vëmendshëm ndaj saj teka bisedonin,” tha burimi, duke shtuar se ata u larguan bashkë në fund të pushimeve të cilat kishin “nota romantike”.

Top News – Ylli i instagramit/ FBI nis hetimet për jetën luksoze
12/07 14:26
Top News – Johnny Depp merr hak/ Nxjerr ‘të palarat’ për ish-gruan
10/07 22:50
Top News – Ditëlindja e Ledri Vulës/ Dëshirat dhe urimi nga Sara
10/07 19:32
Top News – Kontratë me “Sony Music”/ Tayna bën hapin e madh në karrierë
09/07 18:04
Top News – Era Istrefi në Prishtinë/ Familjarët e surprizojnë për ditëlindje
08/07 20:39
Top News – Refuzimi i Halle Berry/ Nuk luan rolin e transgjinorit
07/07 20:03
Top News – Vajza e Spielberg/ Zgjedh të fejohet me një shqiptar
07/07 19:49
Top News – Johny Depp në gjykatë/ Kundër Britanikes The Sun
07/07 18:17
Top News – Kë zgjedh Stresi/ Mes Atalantës dhe Kejsit
06/07 22:10
Top News – Bashkëpunimi i dytë/ Hit i ri i Xhensilës dhe Ardianit
06/07 21:55
Top News – Fjalor banal në këngë/ Deklarata bombë e Robert Berishës
06/07 20:24
Top News – Java e modës në Paris/ Koleksioni i Dior, në një film
06/07 18:48
Top News – Në pritje të ëmbël/ Hadid kritika pse fsheh barkun
06/07 18:37
Top News – Rikthimi i Çiljetës/ Zbulon pak nga projekti i ri
03/07 19:21
Top News – Gruaja e Will Smith/ “Tradhëti” me bekimin e tij
03/07 19:11
Top News – Dhunohet nga bashkëshorti/ Christina Ricci kërkon divorcin
02/07 22:53
Top News – “Made in America’/ Jay-Z anulon koncertin e përvitshme
02/07 19:59
Top News – Publikohet klipi ‘Aman’/ Dafina, Ledri e Lumi B bëhen bashkë
02/07 01:33
Top News – Meghan dhe Harry/ Duan 1 milion dollarë për 1 fjalim
01/07 21:47
Top News – Këngëtarja e njohur/ Sia zbulon se është bërë gjyshe
01/07 20:14