Top News- Tritol në shtëpinë e Armando Dukës – Policia rrethon zonën, pamje nga vendngjarja
24/01/2022 23:11

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Durrës. Shpërthim me tritol në shtëpinë e kreut të FSHF, Armand Duka në Durrës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 22:00 të mbrëmjes së sotme, në Durrës, ku banon edhe Duka. Vetëm kreu i FSHF-së është nisur me urgjencë nga Tirana drejt banesës së tij. Paraprakisht raportohet se nga shpërthimi ka dëme materiale, kryesisht në portën e jashtme të shtëpisë. Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar. Shperthimin e ka pranuar vete kryetari i Federates Shqiptare te futbollit, Armando Duka.

Top Channel/ Tritol në një restorant në Radhimë, dëme të shumta materiale
19/05 10:28
Top Channel/ E enjte tragjike! Tre të vdekur brenda pak orësh, humb jetën edhe një 43-vjeçar në Fier
19/05 10:18
Top Channel/Bien në greminë të rinjtë nga Tropoja!Po udhëtonin drejt Kukësit,25-vjeçari ndërron jetë
19/05 10:11
Top Channel/Aksidenti tragjik/Humb jetën gjyshja,si është gjendja tek Trauma e vajzës dhe dy mbesave
19/05 10:06
Top News – Aksident në Fier, humb jetën 43 vjeçari; zetori përfundon në kanal
19/05 10:06
Top Channel/Aksident tragjik/ Humb jetën 56-vjeçarja, ishte nisur drejt Rinasit me vajzën dhe mbesat
19/05 10:05
Top Channel/ Rrezikoheshin të mbyteshin, shpëtohen dy të rinj në Dhërmi
18/05 23:08
Top News-Ekzekutim mafioz në Durrës / Eliminohet ‘Maneci’, i përfshirë në 12 krime
18/05 22:51
Top Channel/ Ekzekutohet miku i “Rrumit të Shijakut” në Sukth
18/05 22:09
Top Channel/ Vritet Arben Mërkuri në Durrës, mik i “Rrumit të Shijakut”
18/05 22:05
Top News – Ekzekutim mafioz në Durrës, larje hesapesh për trafik droge
18/05 21:53
Top News-Ulet nafta, por rritet benzina / Çmimet e reja nga bordi i transparencës
18/05 20:15
Top News-Moisi Habilaj i zhdukur pa asnjë gjurmë / Gjykata italiane merr vendim të formës së prerë
18/05 19:56
Top Channel/ Vaksinimi po harrohet/ Me tre doza janë vaksinuar vetëm 12 përqind e shqiptarëve
18/05 19:55
Top Channel/ Demokrati nxjerr shishen e rakisë në takim me Berishën në Berat: Unë nuk jam pijanec
18/05 19:44
Top Channel/ “Bujqësia, bashkim forcash”/ Rama: Rruga e vjetër e të punuarit vetëm nuk funksionon më
18/05 19:42
Top Channel/ Droga në anijen me qymyr, dyshime për dekonspirim të aksionit
18/05 19:41
Top Channel/ Vrasja e Hekuran Billës, motra e viktimës dorëzon provat për rihapjen e hetimit
18/05 19:41
Top Channel/ Kërkohet llogari nga SPAK/ “Përse s’ka nisur hetim ndaj Berishës të shpallur non-grata”
18/05 19:36
Top Channel/ Projektet për Tiranën, Veliaj vlerëson bashkëpunimin me fondacionin shqiptaro-amerikan
18/05 19:19