Top News – Trashëgimtarja Gucci/ Rrëfen për herë të parë abuzimet
11/09/2020 18:36

Stermbesa e themeluesit të shtëpisë së modës, Gucci, e akuzon njerkun e saj për abuzime e thotë se e ëma dhe gjyshja, e fshehën këtë fakt nga sytë e botës. Alexandra Zarini depozitoi së fundi një ankeësë në një gjykatë të Los Angeles ku thoshte se Joseph Ruffalo la abuzuar me të për vite të tëra. Sipas Akexandrës, Ruffalo, një producent muzike që ka punuar edhe me Prince, I nisi ngacmimet kur ajo ishte vetëm 6 vjec. Nëna dhe gjyshja e dinin, thotë trashegimtarja, por nuk I thanë askujt sepse kishin frikë mos njollosej reputacioni I familjes. E ëma, Patricia Gucci, u shpreh se është e shkatërruar nga vuajtjet nëpër të cilat kaloi e bija, megjithatë nuk I pranon akuzat se ka bërë dicka kundër saj. Sa për njerkun, ai ka gjetur në mënyë mjaft të cudtishme mbrojtjeje, duke pretenduar se ka qenë shumë I shqetësuar në lidhje me shëndetin mendor të Alexandrës gjatë kohës kur ishte I martuar me Patrician. Ketu I referohej faktit që ajo kishte përdorur dikur lëndë narkotike. Alexandra thotë se ishin traumat që e shtynë asokohe drejt drogës, dhe se e kishin kërcënuar se do ta linin pa asnjë lek nëse fliste, por tani thotë që është e pavarur financiarisht dhe nuk I intereson më cfarë bëjnë ata, mjafton që të japë ndihmesën e saj për të rritur ndërgjegjësimin që gjëra të tilla të mos I ndodhin kurrë një fëmije.

Top News – Rebel Wilson e Jacob Bush/ Debutojnë si çift në tapetin e kuq
25/09 19:26
Top News – Ndahet Demi Lovato/ Selena Gomez, ‘molla e sherrit’
25/09 15:59
Top News – Rrëfimi i Mariah Carey/ ‘Motra tentoi të më shiste’
25/09 15:58
“Shiko Kush Luan”/ Nis të shtunën spektakli që mban për autore Luana Vjollcën
25/09 15:39
Top News – Gigi Hadid dhe Zayn Malik, prindër për herë të parë, modelja sjell në jetë një vajzë
24/09 13:10
Top News – `Grindja` me mbretëreshën/ Harry-n dhe Meghan i shpëton Archie
22/09 21:36
Top News – Lady Gaga, depresioni/ ‘E urreja të qënit e famshme’
21/09 16:02
Top News – Al Bano, prape ankesa/ S`më del pensioni 1470 euro!
18/09 17:47
Top News – Publikohet ‘Dy zemra’ Butrint Imeri dhe Nora Istrefi
13/09 21:07
Top News – Trashëgimtarja Gucci/ Rrëfen për herë të parë abuzimet
11/09 18:36
Top News – Puthja me Holmes/ E fejuara e le menjëherë
11/09 18:31
Top News – Kërcënim në internet/ Këngëtarja merr hetues privat
11/09 17:48
Top News – Dalin në ankand letrat e dashurisë së Tupac Shakur
11/09 14:52
Top News – Gucci godet sërish/ Sukses, modelja me sindromën DOWN
11/09 13:34
Top News – Dasma e Lily Allen/ Fotot e martesës në Las Vegas
10/09 17:34
Top News – “Keeping Up With The Kardashians” / Kris Jenner zbulon pse vendosën t’i jepnin fund
10/09 12:44
Top News – Fyerje e debate në studio/ Albëri Hadërgjonaj në ‘Ftesë në 5’
09/09 21:50
Top News – Në krahët e Anwar/ Dua Lipa më e dashuruar së kurrë
09/09 13:39
Top News – Rrëfimi i Mile Cyrus/ ‘Pse hoqa dorë nga dieta vegane’
09/09 13:25
Top News – Lamtumirë Kardashians/ Reality-Show mbyllet pas 14 vitesh
09/09 12:07