Top News – Sharon Stone thotë mjaft/ I jep fund takimeve me meshkuj
15/10/2020 21:26

Sharon Stone ka rrëfyer se i ka dhënë fund takimeve me meshkuj dhe se do të fokusohet tani tek kalimi i kohës me miqtë dhe familjen. Duke folur në “The Dreë Barrymore Shoë”, aktorja 62 vjecare, e divorcuar dy herë, tha se ajo ishte përballur me takime të pasinqerta që nuk kishin justifikuar as kohën e shpenzuar prej saj. “I kam dhënë fund takimeve. Jam ngopur me to”, tha ajo. Ylli i Basic Instinct, tha se preferonte të kalonte kohë vetëm, ose me miqtë dhe tre fëmijët e saj këto kohë. “Nuk dua më mungesë sinqeriteti apo lojëra”, tha Stone, duke shtuar se nuk kishte nevojë për një tjetër fëmijë. Në 1984, stone u martua me producentin Michael Greenburg me të cilin u nda tre vite më vonë. Ajo u martua sërish me gazetarin amerikan Phil Bronstein në 1998. Cifti u divorcua në 2004. Jeta dashurore e Stone, u vu nën prozhektorë në dhjetor të vitit të kaluar, kur një aplikacion takimesh, Bumble, mbylli llogarinë e saj sepse përdorues të tjerë e kishin raportuar profilin e saj duke besuar se ishte i rremë.

Top News – Princesha Geraldine/ Vajza e princit Leka, fotot e para
31/10 09:29
Top News – Filmi i ri i divës/ Sofia Loren rikthehet në ekran
30/10 17:01
Top News – Dhuratë speciale për Kim-in! Kanye i dhuron hologramin e babait të vdekur
30/10 15:11
Top News – Në fshehtësi të plotë, aktorja e famshme i jep fund beqarisë
30/10 14:21
Top News – Këpucët me gishta/ Rihanna, celebrity i parë që i vesh
29/10 23:09
Top News – Brad Pitt sërish single/ Përfundon lidhja me modelen
29/10 14:30
Top News – Kim mbush 40 vjeç/ Feston në një ishull privat
28/10 21:51
Top News – “Dhuratë e karantinës”/ Uma Thurman gjen sërish dashurinë
28/10 15:35
Top News – Propozimi për martesë/ Më në fund, unazë për Gwen Stefani
28/10 15:34
Top News – Rita Ora prezantuese/ MTV Europe Music Awards 2020
27/10 19:47
Top News – I will always love you/ 1 miliardë shikime në youtube
27/10 19:24
Top News – Çfarë ndodhi? Aktores Lily James i del një tjetër skandal flirtimi
27/10 12:18
Top News – Dua Lipa e mërzitur/ Covidi i shtyn turneun europian
23/10 15:31
Top News – Rikthehet Adele/ Këngëtarja, së shpejti në skenë
22/10 21:55
Top News – Claudia Schiffer/ Ikona e modës bëhet Kukull Barbie
22/10 13:23
Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10 22:07
Top News -Plot 1.75 metra! Rapunzeli i jetës reale/ Vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët
21/10 15:27
Top News – Koleksioni i Michael Kors/ New York, prezantimi në një kopsht
19/10 17:43
Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10 16:41
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
17/10 15:43