Top News-Shakira nuk di të ndalet/Bashkon forcat me bizarrap për të ‘thumbuar’ Pique
29/05/2023 10:46

Shakira dhe Bizarrap janë bërë përsëri bashkë, për një projekt të ri muzikor. Pak kohë më parë ata publkuan një super hit, që në mënyrë të drejtëpërdrejtë kishte referenca për Gerard Pique dhe Chara Chia. Shakira së fundmi ka ndarë një foto me producentin argjentinas teksa ndodheshin në një studio regjistrimi. Pas ndarjes me Pique-n, ajo ka qenë tepër aktive në aspektin profesionale, duke publikuar disa këngë të suksesshme. Filloi me "Te Felicito", më pas "Monotonia", e ndjekur nga hiti i njohur 53 me Bizarrap, dhe së fundmi "Acrostico", në të cilën djemtë e saj Sasha dhe Milan shfaqen në videoklip. Edhe pse Shakira ka publikuar shumë këngë, asnjëra nuk ka arritur të njëjtin nivel suksesi dhe ndikimi si bashkëpunimi i saj me Bizarrap. Prandaj të gjithë fansat mezi po presin të dëgjojnë këngën e re, që pritet të jetë edhe hiti i sezonit veror.

Top News – ‘Nuk mund të jetoja pa ty’ / Zayn Malik ndan foto të rrallë të vajzës Khai
22/09 15:27
Top News – ‘Vetëm vdekja do të na ndante’ / Shakira tregon se besonte në dashuri të përjetshme
22/09 13:12
Top Channel/ Pasarelë për të drejtat e njeriut! Java e modës në Londër, sfilon dhe modeli shqiptar
22/09 11:06
Top News – Ndarja e Gigi Hadid nga DiCaprio / Zbulohet arsyeja-Jo i denjë për t’ia prezantuar vajzës
21/09 18:22
Top News – ‘Ishte shumë interesant’ / Sofia Vergara flet për divorcin pas 7 vite martesë
21/09 15:16
Top News – Ish-at e Joe Jonas / Sophie Turner dhe Taylor Swift bëhen shoqe
21/09 15:10
Top News – Neymar nuk vë mend / ‘Kapet mat’ në një festë në shoqërine e dy vajzave
20/09 15:48
Top News – Sensualja Ivana Knoll / Shfaqet në San Siro, e ftuar nga Milan për Champions
20/09 15:47
Top News – Rikthehet ‘La Casa De Papel’ / Seritë e reja do të shfaqen premierë më 29 dhjetor
20/09 13:21
Top News – S’ka më rikthim pas / Ariana Grande paraqet kërkesën për divorc
20/09 13:00
Top News – Akuzat për përdhunim / Youtube pezullon monetizimin në kanalin Russell Brand
20/09 13:00
Top News-Pas shoqërimit me ish-gruan/Ben Affleck fotografohet me Jennifer Lopez
20/09 12:41
Top News – Jo të gjitha marrin avionë privatë / Lady Candreva-nuk jam shumë e pasur
19/09 16:00
Top News – Angelina Jolie shkruan në shqip / Përmend Shqipërinë dhe Kosovën
19/09 13:20
Top News – Lorenzo Musetti do të bëhet baba! / Pritet konfirmimi nga tenisti dhe e fejuara e tij
18/09 14:29
Top News – Aktorët e njohur I japin fund martesës pas më shumë se tre dekadash
16/09 13:09
Top Channel/ Një “Sailor Moon” si Elton Ilirjani/ Sfilata e veçantë e modelit shqiptar
15/09 19:38
Top News – U martuan para një jave / Chris Evans dhe gruaja e tij duan një dasmë të dytë
15/09 15:12
Top News-‘Një dekadë pa ty’/Mesazhi prekës i Vin Diesel për Paul Walker
14/09 15:22
Top News – Arrestohet këngëtarja Enca / Kultivoi 5 rrënjë hashash në ballkonin e banesës
12/09 10:25