Top News-Sarah, e zhgënjyer nga puthja me DJ PM/Çfarë do ndodhë me dy banorët e Big Brother Vip!
07/12/2021 13:27

Marrëdhënia mes Srës dhe Dj Pm vijon të jetë e paqëndrueshme, ndërsa njëherë shprehen se kanë ndjenja për njëri tjetrin dhe një herë thonë se mes tyre ka vetëm një raport miqësor. Kjo cështje ka konfuzuar publikun, për vetë faktin se në prime dyshja shprehen se do të qendrojëbn të distancuar dhe në ditët në vazhdim ata shihen teks përqafohen e shkëmbejnë puthje me njëri tjetrin. Këtë herë mes dyshes ka patur zënka, për shkak të disa keqkuptimneve që ka patur mes tyre. Pajtimi nuk e ka pritur mirë një deklaratë të Sarës, ndërsa kjo e fundit është kapur pas krahasimit që ai bëri. PM tha se do donte që ata të ishin më shumë si Beatrix dhe Donaldi dhe Sarah nuk e pëlqeu këtë krahasim. Më vjen keq që ty të paska qëlluar femra e gabuar”, i është kthyer ajo. Pajtimi nuk e pëlqeu shakanë dhe ka reaguar i revoltuar. Po ashtu ka reaguar edhe Sarah e cila u shpreh se PM ka ngecur me të.

Top News-Donaldi i frikësuar nga nominimi/ Tregon arsyen pse nuk e shpëtoi Dj Dagz
19/01 21:53
Top News-I mungon Dagz, përlotet Einxhel/‘Nuk jam mësuar pa të në shtëpi, zgjohesha me puthje’
19/01 19:31
Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 19:16
Top News- Të papriturat sonte në Big Brother Vip/ Çfarë do ndodhë në natën e sotme të spektaklit
14/01 19:15
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 14:42
Top News-Donaldi dhe Iliri janë shokë/Deklarata e Monikës shokon banorët
13/01 21:48
Top News-30 profile false në instagram/Për të akuzuar të dashurin, ja çfarë ndodhi
13/01 18:55
Top News- Iliri bën të papriturën ndaj Monikës/E puth, por e paralajmëron që ‘lufta’ do vijojë
13/01 13:47
Top News-Einxhel mërzitet me Dj Dagz/Shkak loja mes banorëve, ndihmoi kundërshtarët
13/01 12:36
Top News-Pas ‘ndarjes’ së Beatrix e Donald/ Beniada këshillon konkurrenten e Big Brother Vip
12/01 16:41
Top News-Rrëfimi tronditës i Arjolës së BBV/‘Doja të vrisja veten pas divorcit’
12/01 13:42
Top News-Ndahen Donald dhe Beatrix?/Çifti debaton pas përfundimit të spektaklit
12/01 13:34
Top News-Banorët e rinj të Big Brother Vip / Qejfmbetjet me të vjetrit dhe kërcimi provokues
11/01 18:38
Top News-Momente intime mes Dagz dhe Einxhel/Çifti në nominim shijon suitën luksoze
11/01 13:16