Top News/ Samiti për Ukrainën në Tiranë. Zelenski mbërrin nën masa të rrepta sigurie
28/02/2024 09:16

Nën masa të forta sigurie dhe me një agjendë diskrete, ka mbërritur në Tiranë pak para mesnatës, Presidenti ukrainas, Volodimir Zelenski. Avioni me Presidentin ukrainas zbriti në aeroportin e Rinasit rreth orës 23:00. Aty, Zelenski u prit nga Ministri i Jashtëm, Igli Hasani, Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali dhe ambasadori ukrainas në Shqipëri, Volodimir Shkurov.

Top News/ Berisha shpjegon programin e ardhshëm të PD: Shteti ligjor mbetet shtyllë kryesore
19/04 20:42
Top News/ Rithemelimi kërkon qeveri teknike, Berisha: Mundësi e vetme për rotacion politik
19/04 20:41
Top News/ Berisha: Shqipëria, duhet të mbetet yll polar i të gjitha reformave dhe politikës tone
19/04 20:40
Top News/ Berisha: Droga e ktheu Euron në narkoeuro, rotacioni politik i bllokuar
19/04 20:40
Top News/ “Korrëm fitore”, Berisha flet për aksionin opozitar: Ndodhemi në betejë të re
19/04 20:40
Lajmet kryesore të ditës – Top News, 19 Prill 2024
19/04 20:30
Top News/ Përmbytjet në Dubai, kaos në aeroport dhe në autostrada edhe pse reshjet pushuan
19/04 20:26
Top News/ Ankesat për tenderat. Më shumë se gjysma për vlerësimin e ofertave
19/04 19:40
Top News/ Projektligji i ri i Qeverisë. Lehtëson procedurat për abortin, parashikon surrogacinë
19/04 19:15
Top Channel/ 3-vjeçari ende i zhdukur! Lihet në burg gjyshi i të miturit dhe i afërmi i tij
19/04 19:13
Top Channel/ Protesta e opozitës para bashkisë Tiranë, ndërkombëtarët dënojnë dhunën
19/04 19:12
Top News/ Komisioni parlamentar i dezinformimit / Nikolla letër opozitës: Dërgoni emrat për anëtarët
19/04 17:55
Top News/ Shqipëria po prodhon pak. Në mars, tregu u mbyt nga fruta-perimet e importuara
19/04 17:54
Top News/ Pas shpërthimit ndaj SPAK / Meta takon ambasadoren e OSBE në Tiranë
19/04 17:50
Top Channel/ 59 vjeç por një sek*bombë! Monika Bellucci habit me pozat e fundit: Dua të plakem në…
19/04 17:44
Top News/ Projekti i TEC-it në Roskovec/ Opozita kundër: Do të ndërtohet në tokë bujqësore
19/04 17:31
Top News/ Protesta e tretë e opozitës / Molotov e tensione para Bashkisë së Tiranës
19/04 17:31
Top News/ Vuçiç ngre avionët luftarakë / Serbi, mbahet stërvitja më e madhe ushtarake
19/04 17:21
Top News/ Gjyshi kyç gojën edhe në gjykatë/ Zhdukja e 3-vjeçarit në Durrës, ende mister
19/04 17:11
Top News/ ‘Plumbi i artë’ përplas SPAK me gjykatën/ Prokuroria kërkon përjashtimin e gjyqtares
19/04 17:11