Top News/ Romeo fton Meritonin të dalin në nominim, banorët nxisin në kor “paktin” mes dyshes
13/04/2024 15:10

Mëngjesi ka nisur me debat të ashpër me Romeon dhe Meritonit ku kanë kaluar në tome të larta. Ata para banorëve të tjerë kanë bërtitur për të bërë pakt që të dalin kok më kok në nominim dhe të zgjedi bukliku se kë dëshiron të mbajë në shtëpinë e Big Brother. Por ja se çfarë vendosi dyshja..

Top News/ Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e ‘BBVA3’, ‘Mos u mërzisni..’
28/05 16:32
Top News/ Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë pas përfundimit të ‘BBVA3’
28/05 12:32
Top News/ Luiz Ejlli ndez atmosferën, Egla i bashkohet në skenë duke bërë ‘twerk’
28/05 12:27
Top News/ Romeo publikon fotografi me Lisin pas daljes nga shtëpia
28/05 11:04
Top News/ Reagon Meriton Mjekiqi- I jam mirënjohës çdo familje shqiptare
28/05 10:11
Top News/ Juli me falënderim për publikun pas daljes nga Big Brother
28/05 10:10
Top Channel/ Zbulohet partneri sekret i modeles së famshme shqiptare, jetojnë prej vitesh në Spanjë
27/05 22:16
Top News/ Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit- Fjalët i merr era!
27/05 15:44
Top News/ Hailey dhe Justin Bieber janë në pritje të fëmijës së tyre të parë
27/05 15:30
Top News/ E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz
27/05 12:56
Top News/ Momenti kur familjarët e Eglës e kuptuan se u shpall fituese e ‘BBVA3’
27/05 12:30
Top Channel/ Bëri bujë në “Për’Puthen”, ish-konkurrentja në një lidhje dashurie me Bes Kallakun?
27/05 12:17
Top Channel/ Merret me punë ilegale? Françeska Murati flet për bashkëshortin: Ai ka një biznes që…
27/05 12:15
Top Channel/ Fitoi BBV3, Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…
27/05 12:14
Top News/ ‘Të dy në shtrat’ Ilnisa dhe Meritoni kaluan natën së bashku
27/05 11:47
Top News/ Madonna ndahet nga i dashuri i saj 35 vjet më i ri
27/05 11:09
Top News/ Reagon Romeo në rrjetet sociale pas daljesh nga shtëpia e Big Brother
27/05 10:29
Top Channel/ Sara Gjordeni jep deklaratën e bujshme: Jam në një proces gjyqësor me dy persona
26/05 18:17
Top Channel/ Takimi i veçantë i Jul Dedës me nënën e Elga Cenos pas finales: Ishte gërr-vërr…
26/05 17:58
Top News/ Julian Deda, finalisti i dytë i Big Brother VIP 3
26/05 13:03