Top News-Olta dhe Kiara shkojnë në nominim/Habit Luizi, tregon vendimin që ka marrë
22/03/2023 10:51

Kiara dhe Olta janë dy banoret të cilat janë në nominim këtë javë, përballë njëra tjetrës dhe njëra prej tyre del nga shtëpia këtë të shtunë. Në garën mes dy çifteve, mbi 86% e publikut votoi që çifti KIara dhe Olta të shkojnë në nominim. Ndërsa për Kristin dhe Qetsorin kishin votuar vetëm 14%. Më pas përmes një votimi paraprak, banorët shkuan në dhomën e rrëfimit dhe nominimuan Kiarën dhe Oltën dhe kjo e fundit mori 8 vota. Ky nominim ka mërzitur jashtë mase Luizin, i cili ka deklaruar se nëse del Kiara, do dalë edhe ai. Disa prej banorëve u shprehen gjatë prime të së martës se Kiara po e pengon lojën e Luizit, por ky i fundit tha tjetër gjë. Këngëtari se i del gjithë kohën në mbrojtje Kiarës, pasi banorët e sulmojnë atë, ndërkohë që e kanë personale me Luizin.

Top Channel/ “Je ylli më i bukur në miliarda yje”/ Betimet që i dhanë njëri-tjetrit Klea dhe Elgiti
05/06 15:09
Top News – Beyoncé mban koncertin e radhës/ I dhuron personelit të hotelit bileta 900 euro
05/06 15:03
Top News- Paguan dyfish, por ka një kërkesë të veçantë/ Shakira po kërkon një dado për fëmijët e saj
05/06 14:58
Top News – Një tjetër sukses për Luiz Ejllin/ Kënga e re, e 15-ta si ‘trending’ në mbarë botën!
05/06 11:57
Top Channel/ Luiz Ejlli publikon këngën e re. “Përgjithmonë” balada që pritet të thyejë rekorde
03/06 22:28
Top Channel/ Mauro Icardi blen makinën më të shtrenjtë në botë
03/06 19:40
Top News – U akuzua për përdhunim/ Aktori shpallet fajtor, rrezikon deri në 30 vite burg
02/06 15:28
Top News – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck/ Blejnë kompleksin e ri 60 milionë dollarë
02/06 14:36
Top News-Lidhja e tyre s’është më sekret/Kylie dhe Timothee fotografohen së bashku
02/06 10:11
Top News – Jori Delli në telashe / Vidoet e modeles janë të ndaluara në këtë shtet!
01/06 15:22
Top News – Pink bën dush në natyrë/ Këngëtarja shfaqet nudo në rrjetet sociale
01/06 09:58
Top News – Bashkëpunim me njëri-tjetrin?/ Luizi poston foto krah Oltës- Filloi…
01/06 09:41
Top News – I dha fund lidhjes me Pete Davidson/ Kim Kardashian zbulon arsyen e ndarjes
31/05 16:28
Top News – Pushime në brigjet e Italisë/ Di Caprio fotografohet më një tjetër vajzë
31/05 14:48
Top News – Baba për herë të katërt / E dashura 30-vjeçare e Al Pacinos shtatzënë
31/05 09:49
Top News – Fansat bojkotojnë Taylor Swift/I kërkojnë të ndahet nga i dashuri i ri
31/05 09:47
Top News – Dua Lipa në botën e modës/ Dizenjon koleksionin e parë Versace
30/05 19:26
Top News-‘Kënga e radhës…’/Nita poston fotot me Luizin dhe…
30/05 10:30
Top News-Shakira nuk di të ndalet/Bashkon forcat me bizarrap për të ‘thumbuar’ Pique
29/05 10:46
Top News-Gjërat po bëhen serioze/Bad Bunny dhe Kendall po njihen me familjet
29/05 10:42