Top News/ ‘Nuk ishin samite, por takime’/ Berisha: Ne ishim ndër të parët që mbështetëm Ukrainën
29/02/2024 22:22

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News/ Debate në Komisionin për ‘Tims’, ‘Ekspertët’, përplasin Salianjin me Gogun
12/04 21:45
Top News/ Macron në takimin me Ramën. ‘Kosova e Serbia të normalizojnë raportet’
12/04 18:18
Top News/ Rama i premton besnikëri Macron / Firmosen 2 pakte, kryeministri: Të thellojmë raportet!
12/04 17:46
Top Channel/ Rama falënderon Macron/ Kryeministri: nxiti afrimin BE-Ballkan
12/04 15:47
Top Channel/ Vizita dy ditore në Francë! Kryeministri Edi Rama pritet me nderime ushtarake në Paris
12/04 15:42
Top Channel/Berishës po i djegin mandatin/Argita Malltezi:Shtyrja e afateve, zgjat arrestin shtëpiak
12/04 15:29
Top Channel/ ‘Babalja’, shtyhet sërish senaca gjyqësore për deputetin e Ervin Salianji
12/04 12:21
Top News/ Miratohet komisioni i dezinformi, do të mbikëqyrë financimet nga vendet jo mike
11/04 21:39
Top News/ ‘Kushtetuesja u asgjësua’/ Vendimi për Xhaçkën, Bardhi: Ka rënë shteti
11/04 20:23
Top News/ PS nuk dorëzon Olta Xhaçkën. Rrëzon kërkesën për ta çuar në Gjykatën Kushtetuese
11/04 19:52
Top Channel/ Debatet dhe replika për mandatin e saj, Xhaçkës mohoi të ketë përfituar pasuri publike
11/04 19:38
Top News/Përplasjet e opozitës para bashkisë/ Veliaj-Skenat e ’97 nuk kanë vend në Tiranën e 2024-ës
11/04 19:24
Top News/ Raporti i PS për mandatin e Xhaçkës, shkakton irritimin e opozitës
11/04 18:50
Top News/ Braçe kujton sërish kolegen e Kardhiqit: E motra vuloste tenderat në ministri
11/04 18:48
Top Channel/ Komisioni për dezinformimin, votohet sot në Kuvend për ngritjen e komisionit hetimor
11/04 15:31
Top Channel/ Diskutimet në Kuvend për mandatin e Xhaçkës, deputetja mohon akuzat
11/04 15:30
Top Channel/ Rama vizitë në Paris, nesër takim ‘kokë më kokë’ me presidentin Macron
11/04 15:18
Top Channel/ Rikthehen të përjashtuarit në grupin parlamentar të PD, Bardhi rikthen edhe Berishën
11/04 15:17
Top Channel/Pakti PS-Rithemelim dhe fikja e flakadanëve, Gjekmarkaj merr drejtimin e seancës plenare
11/04 14:57
Top Channel/ Këshilltarët e opozitës tentojnë të hyjnë në bashki, Alimehmeti: Puro shkelje e ligjit
11/04 14:09