Top News- Një shtrigë për ish-vjehrrën, Shakira e surprizon nga ballkoni i shtëpisë
19/03/2023 16:30

Këngëtarja kolumbiane Shakira po vijon të shijojë “suksesin e divorcit” me mbrojtësit katalan, Gerard Pique, teksa kënga e fundit “thumbuese” ndaj tij, i ka sjellë miliona euro të ardhura. Megjithatë historia disa vjeçare në krah të Pique sigurisht që nuk mund të harrohet lehtë nga Shakira, që herë pas here sulmon si futbollistin, ashtu edhe mamanë e tij. Së fundi këngëtarja kolumbiane ka vendosur në ballkonin e saj një shtrigë që shikonte drejt shtëpisë së nënës së Pique, Monserrat Bernabéu, me të cilën është ende fqinje.

Top News – Dashuria e fëmijëve më shëroi/ Angelina Jolie tregon si rrit 6 fëmijë e vetme
20/03 17:43
Top News – Shokë apo të dashur?/Keisi përkëdhel kokën e Lorencit
20/03 15:50
Top News – Listë me rregulla në shtëpi/ Çfarë dëshiron Madonna për 6 fëmijët e saj!
20/03 15:46
Top News – Momente romantike në BBV2/ Kiara dhe Luizi plane për të ardhmen
20/03 14:10
Top News – Pas largimit të Armaldos / Luizi i tregon Oltës pengun më të madh
20/03 10:56
Top News – Luizi e Kiara kalojnë natën në suite, Armaldo largohet nga shtëpia pas 84 netësh
19/03 17:51
Top News- Një shtrigë për ish-vjehrrën, Shakira e surprizon nga ballkoni i shtëpisë
19/03 16:30
Top News – Pas ndarjes, nisin debatet, Keisi i kthehet Kristit: E shëmtuar ajo që the për Armaldon
18/03 18:58
Top News – Keisi ndahet nga Kristi, vendimin ua komunikon vajzave të shtëpisë
18/03 14:24
Top News – Zyliha Miloti “hyn” në Big Brother, I bashkohet parodisë në teatrin “Migjeni”
17/03 22:41
Top News – Justin Bieber mund paralizën e fytyrës/ Këngëtari jep detaje rreth sëmundjes së tij
17/03 18:42
Top News – Jennifer Lopez në Serbi / Këngëtarja do të këndojë për një biznesmen
17/03 18:37
Top News – Takim me Luizin!/ Fituesi i “Big Brother Canada” niset drejt Shqipërisë
17/03 14:14
Top News-‘Nuk bëre veprim prej burri’/Luizi i numëron Armaldos gabimet e tij
17/03 10:52
Top News – Luizi nuk di të ndalet/Këngëtari zbulon nominimin e radhës
17/03 10:52
Top News – Debat i ashpër Kiara-Luiz / Moderatorja-Mos më përmend më!
16/03 20:01
Top News – ‘Do e shikosh thikën pas shpine’/ Grindje dhe kunja mes Luizit dhe Armaldos
16/03 18:38
Top News – ‘Pas Kristit e ke radhën ti’/Luizi paralajmëron Dean
16/03 15:44
Top News – ‘Nëse rri, do e shohësh të dielën!’/ Kristi debaton me Maestron dhe Luizin
16/03 14:23
Top News-‘Unë jam shqiptar, ti je belg’/Luizi prek në pikë të dobët Kristin
16/03 11:03