Top News-Nga Paul McCartney, te Billie Eilish/Yjet e muzikës, në kthimin e festivalit të Glastonbury
26/06/2022 14:40

Mbi 200 mijë admirues të muziikës dhe yjeve të saj si Paul McCartney, billie Eilish apo kendrick lamar pushtuan Glastonbury për të ndjekur festivalin që rikthehet pas një periudhe 3 vjecare. Dy edicionet e fundit e këtij festivali u anuluan nga organizatorët për shkak të pandemisë Covid-19, por tani dyert e këtij festivali në Ëorthy Farm në Somerset në juglindje të Anglisë u hapën sërish

Top News – Jolie akuzon Pitt për dhunë/ Zbulohet ngjarja, detajet e raportit të FBI-së
18/08 15:10
Top News- E kishte blerë në vitin 1989/ Van Basten shet makinën Porsche 928 GT…65 mijë euro
17/08 13:25
Top News – Dua Lipa pushon në Shqipëri!/Këngëtarja e njohur në pritje të ‘Sunny Hill’ në Tiranë
16/08 17:54
Top News – U përkufizua ‘grabitqar seksual’/ Ja ‘shtëpia e tmerreve’ të Benjamin Mendy
16/08 13:57
Top News – Këngëtarja ishte me pushime në Itali/ Grabitësit mësyjnë në rezidencën madhështore
15/08 17:33
Top News – Avioni privat, konflikti Pique-Shakira/Këngëtarja dhe futbollisti në ‘luftë’ për pasurinë
15/08 13:50
Top News – Diane Keaton ‘lë’ këmbë e duar në Hollivud/I bashkohet legjendave të kinemasë botërore
12/08 13:41
Top News -10 akuza për përdhunim e agresion seksual/Lojtari rrezikon burgun dhe fundin e karrierës
10/08 15:32
Top News- Aventurat e turistëve për një foto!/Kujtimet e “dështuara” të pushimeve verore
09/08 17:38
Top News- Udhëtim me jaht, golf dhe surf/ Ja si i kalojnë pushimet pilotët e Formula 1
09/08 17:37
Top News – Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë /Rita Ora martohet me aktorin hollivudian
09/08 15:42
Top News – Shuhet ylli i ‘Grease ‘ /Olivia Newton-John, vdiq në moshën 73-vjeçare
09/08 12:41
Top News – Ryan Giggs, telashe pa fund/Legjenda uellsiane në gjyq për agresion ndaj ish të dashurës
08/08 13:48
Top Channel/ Gliqeria këndon shqip! Këngëtarja greke jep koncert në Dropull
05/08 12:44
Top News- Ronaldo, tani vendos rekord negativ/Futbollisti më i sulmuar në rrjetet sociale në Britani
03/08 13:56
Top News- Përzgjidhen filmat për “Luanin e Artë” /Në garë për çmimin e madh Aronofsky dhe Amelio
31/07 12:01
Top News-Momenti i shumëpritur erdhi! / Beyonce publikon albumin e saj më të ri muzikor
29/07 16:42
Top News – Panik në koncertin e Dua Lipës / Fishekzjarret lëndojnë tre persona, momente tmerri
29/07 15:19
Top News-6 akuza për evazion fiskal/Prokuroria spanjolle kërkon 8 vjet burg për Shakirën
29/07 13:36
Top News-Çifti i famshëm kurorëzon dashurinë!/ Aktorja italiane jep detaje nga ceremonia madhështore
28/07 17:22