Top News – Në pritje të ëmbël/ Hadid kritika pse fsheh barkun
06/07/2020 18:37

Gigi Hadid lajmëroi në prill se ajo dhe i dashuri i saj Zayn Malik do të bëhen prindër për herë parë. Por që pasi bëri me dije lajmin e shtatzënisë, modelja 25 vjeçare nuk ka publikuar asnjë foto në rrjete sociale ku të tregojë barkun. Ndjekësit e yllit të pasarelave në rrjete sociale, por jo vetëm, edhe prestigjozja “British Vogue”, e kanë kritikuar për këtë fakt Hadid, duke thënë se ajo po e fsheh qëllimisht barkun për të tërhequr vëmendjen. Gigi nuk ka pritur gjatë dhe ka reaguar menjëherë e irrituar në Twitter. “Fshehje…? Asgjë nuk ishte e qëllimshme dhe nuk po përpiqesha të fshehja asgjë. Do të jem krenare dhe e lumtur ta ndaj atë pjesë me ju kur ta ndjej. Faleminderit,” shkruan modelja. Hadid gjithashtu theksoi se në postimin e fundit në Instagram kishte veshur një “jumpsuit” që i rrinte lirshëm në trup dhe këndi i kamerës nuk e favorizonte shfaqjen e barkut të rrumbullakosur.

Top News – Dikur “mbretëreshë” e Instagramit, Selena Gomez rikthehet në rrjetin social
30/07 19:20
Neymar, mashkull që fuqizon femrat?! Futbollisti në kopertinën e “Harper’s BAZAAR” me të dashurën
29/07 23:27
Top News – Rikthehet Era Istrefi, bashkëpunim me Butën
28/07 21:35
Top News – Tom Hanks dhe Rita Wilson bëhen zyrtarisht qytetarë të Greqisë
28/07 14:16
Top News – Fitoi dy çmime ‘Oscar’/ Ndërron jetë në moshën 104 vjeçare
26/07 22:35
Top News – Detaje nga gjyqi i Deep/ Ish-bashkshortja rrihte motrën
24/07 21:59
Top News – Frymëzim në izolim/ Taylor Swift sjell albumin e ri
23/07 20:43
Top News – Zyrtarizuan lidhjen/ Arilena nis pushimet me të dashurin
23/07 20:31
Top News – Fejohet Demi Lovato/ Dashuria e lindur në karantinë
23/07 16:58
Top News – Çifti i ri në showbiz/ Capital T e Adrola Dushi së bashku
23/07 16:00
Top News – Befason Kaney West/ Çfarë thotë për Kime dhe Jackson
22/07 16:49
Top News – Bën testin e covid/ Modelja filmon gjithë proçesin
22/07 16:47
Top News – Joshëse me të bardha/ Ronela Hajati në këngën për Tiranën
21/07 19:27
Top News – Gjyqi i Johnny Depp/ Gruaja pranon se e goditi me grusht
21/07 19:24
Top News – West akuza Kardashian/ “Tentoi të më mbylle në psikiatri”
21/07 16:48
Top News – Dua Lipa nxeh serbët/ “Autoktonët” në hartën e Apple-it
21/07 12:46
Top News – Motrat ‘albine’ me 12 vjet diferencë emocionojnë internetin me fotot e tyre
21/07 11:49
Top News – Surpriza e Nicki Minaj/ Shtatzënë me fëmijën e parë!
20/07 20:20
Top News – Gjyqi i Johnny Depp/ Kërcënime dhe akuzat për tradhëti
20/07 20:11
Top News – “Zoti m’u shfaq në Paris”/ Kanye West habit me deklaratën e pazakontë
20/07 15:41