Top News/ Në debat të ashpër me Romeon, banorët brohorasin për Françeskën
13/04/2024 15:09

Një debat tjetër ka ndodhur dhe mes Romeos dhe Françeskës ku banorët I kanë dal në krah Françeskës duke e duartrokitur. Ku Françeska I shprehet je vetlm një gomar që rri ulur dhe pi vetëm birra dhe cigare nuk e di se çfarë të duket vetja ty..

Top News/ Bëhen bashkë të gjithë banorët në një festë pas përfundimit të ‘BBVA3’
28/05 12:32
Top News/ Luiz Ejlli ndez atmosferën, Egla i bashkohet në skenë duke bërë ‘twerk’
28/05 12:27
Top News/ Romeo publikon fotografi me Lisin pas daljes nga shtëpia
28/05 11:04
Top News/ Reagon Meriton Mjekiqi- I jam mirënjohës çdo familje shqiptare
28/05 10:11
Top News/ Juli me falënderim për publikun pas daljes nga Big Brother
28/05 10:10
Top Channel/ Zbulohet partneri sekret i modeles së famshme shqiptare, jetojnë prej vitesh në Spanjë
27/05 22:16
Top News/ Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit- Fjalët i merr era!
27/05 15:44
Top News/ Hailey dhe Justin Bieber janë në pritje të fëmijës së tyre të parë
27/05 15:30
Top News/ E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz
27/05 12:56
Top News/ Momenti kur familjarët e Eglës e kuptuan se u shpall fituese e ‘BBVA3’
27/05 12:30
Top Channel/ Bëri bujë në “Për’Puthen”, ish-konkurrentja në një lidhje dashurie me Bes Kallakun?
27/05 12:17
Top Channel/ Merret me punë ilegale? Françeska Murati flet për bashkëshortin: Ai ka një biznes që…
27/05 12:15
Top Channel/ Fitoi BBV3, Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…
27/05 12:14
Top News/ ‘Të dy në shtrat’ Ilnisa dhe Meritoni kaluan natën së bashku
27/05 11:47
Top News/ Madonna ndahet nga i dashuri i saj 35 vjet më i ri
27/05 11:09
Top News/ Reagon Romeo në rrjetet sociale pas daljesh nga shtëpia e Big Brother
27/05 10:29
Top Channel/ Sara Gjordeni jep deklaratën e bujshme: Jam në një proces gjyqësor me dy persona
26/05 18:17
Top Channel/ Takimi i veçantë i Jul Dedës me nënën e Elga Cenos pas finales: Ishte gërr-vërr…
26/05 17:58
Top News/ Julian Deda, finalisti i dytë i Big Brother VIP 3
26/05 13:03
Top News/ Fiku dritat e shtëpisë, Egla flet si fituese e edicionit të tretë të ‘BBV3’!
26/05 13:00