Top News – Michelle Obama: Vuaj nga depresioni i lehtë
06/08/2020 15:07

Ish zonja e parë e Shteteve të Bashkuara, Michelle Obama tha se ajo vuante nga një depresion i një shkalle të ulët për shkak të pandemisë, padrejtësive raciale dhe hipokrizisë të administratës Trump. Ajo tha se menaxhimi i uljeve dhe ngritjeve emocionale, kërkon njohjen e vetes dhe gjëra që sjellin gëzim. Obama tha se ajo kishte pasur vështirësi me rutinën e saj të stërvitjes ditore dhe gjumin. “Unë ngrihem në mesin e natës sepse jam e shqetësuar ose se më rëndon dicka”, u shpreh Ish zonja e parë e Shteteve të Bashkuara, Michelle Obama. Ajo i bëri komentet gjatë episodit të dytë të podkastit të saj me të njëjtin emër, për të cilin ajo po intervistonte gazetarin amerikan Michele Norris.

Top News – Aktori i ndjerë dhuroi pjesë të pagës për kolegen
29/09 15:47
Top News – ‘Propozimi romantik’/ Rudina nuk fshehu trishtimin e saj
28/09 20:16
Top News – Whitney Houston/ Mbretëreshën e rrezon Taylor Swift
28/09 14:08
Top News – “Ja çfare më mungon…”Alesia Bami zbulon në “Dream Team”
27/09 19:55
Top News – Rebel Wilson e Jacob Bush/ Debutojnë si çift në tapetin e kuq
25/09 19:26
Top News – Ndahet Demi Lovato/ Selena Gomez, ‘molla e sherrit’
25/09 15:59
Top News – Rrëfimi i Mariah Carey/ ‘Motra tentoi të më shiste’
25/09 15:58
“Shiko Kush Luan”/ Nis të shtunën spektakli që mban për autore Luana Vjollcën
25/09 15:39
Top News – Gigi Hadid dhe Zayn Malik, prindër për herë të parë, modelja sjell në jetë një vajzë
24/09 13:10
Top News – `Grindja` me mbretëreshën/ Harry-n dhe Meghan i shpëton Archie
22/09 21:36
Top News – Lady Gaga, depresioni/ ‘E urreja të qënit e famshme’
21/09 16:02
Top News – Al Bano, prape ankesa/ S`më del pensioni 1470 euro!
18/09 17:47
Top News – Publikohet ‘Dy zemra’ Butrint Imeri dhe Nora Istrefi
13/09 21:07
Top News – Trashëgimtarja Gucci/ Rrëfen për herë të parë abuzimet
11/09 18:36
Top News – Puthja me Holmes/ E fejuara e le menjëherë
11/09 18:31
Top News – Kërcënim në internet/ Këngëtarja merr hetues privat
11/09 17:48
Top News – Dalin në ankand letrat e dashurisë së Tupac Shakur
11/09 14:52
Top News – Gucci godet sërish/ Sukses, modelja me sindromën DOWN
11/09 13:34
Top News – Dasma e Lily Allen/ Fotot e martesës në Las Vegas
10/09 17:34
Top News – “Keeping Up With The Kardashians” / Kris Jenner zbulon pse vendosën t’i jepnin fund
10/09 12:44