Top News-‘Më tradhëtoi në shtëpinë tonë’/Shqiptari tregon pse e vrau me thikë gruan e tij
04/08/2021 09:38

Florand Shehu, 40-vjeçari shqiptar, i cili qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij Anisa ka rrëfyer para hetuesve se si ndodhi e gjitha ngjarja. Mediat greke bëjnë të ditur që ai ka thënë se gruaja e tradhëtonte, si dhe u përpoqë që në këtë mënyrë të justifikonte vrasjen makabre. “Shkova në kuzhinë, mora një thikë nga sirtari. Ajo ishte duke fjetur me kurriz dhe unë e godita me thikë në qafëm. Mbaj mend që ajo u zgjua dhe filloi të bërtiste dhe më pas i mbylla gojën. Aty më kafshoi. I mbylla gojën dhe vijova ta godisja, pastaj u ngrita shkova në banjo. I hoqa rrobat dhe i hodha në kosh.” Ka thënë para hetuesve 40 vjecari.

Për herë të parë publiku bëhet produksioni i Për’Puthen, ja si? – Përputhen, 17 Shtator 2021
18/09 09:22
E papritur; Zgjedhjet e javës që vjen bëjnë lëmsh konkurrentët – Përputhen, 17 Shtator 2021
18/09 09:21
Ritvana pranon takimin 4 minuta me Artanin, vëllain e Mevlanit – Përputhen, 17 Shtator 2021
18/09 09:21
Takimi i parë i Mikelës, ndërkohë Bruno çon sinjale tek Alvisa – Përputhen, 16 Shtator 2021
17/09 09:24
Brunos nuk i pëlqen që Mikela flet në tel me ish të fejuarin – Përputhen, 16 Shtator 2021
17/09 09:24
Çfarë ka ndodhur, Edi dhe Ada nuk flasin më… – Përputhen, 16 Shtator 2021
17/09 09:24
Ngjarje të papritura, nisin zhvillimet mes konkurrentëve… – Përputhen, 15 Shtator 2021
16/09 09:16
Kërcimi në grup, kë zgjodhën djemtë nga vajzat në vallëzim – Përputhen, 15 Shtator 2021
16/09 09:16
Tensione mes Mikelës dhe Brunos, plasin në studio nga prapaskena – Përputhen, 15 Shtator 2021
16/09 09:16
Kërcimi që përçau konkurrentët, Mikela qendra e ciklonit…– Përputhen, 14 Shtator 2021
15/09 09:14
Alvisa e ftohtë në takimin me Bashkimin?! – Përputhen, 14 Shtator 2021
15/09 09:14
Mikela kap për dore Argjendin, kjo acaron studion – Përputhen, 14 Shtator 2021
15/09 09:13
Puthje dhe sensualitet në takimin e parë Ada – Edi – Përputhen, 13 Shtator 2021
14/09 09:17
Tola shpërthen në lot: Nuk më flet vëllai, përse hyra në Për’Puthen – Përputhen, 13 Shtator 2021
14/09 09:16
Mikela i përgjigjet pyetjeve të publikut – Përputhen, 13 Shtator 2021
14/09 09:16
Top News-23 vjet nga ekzekutimi i Azem Hajdarit/E bija shkruan mesazhe për Partinë Demokratike
13/09 10:05
Misteret e rënies së Berishës & Kullave Binjake. Cako,Mane,Kollcaku,Zeka “Rrethi katror” 12/09/2021
13/09 10:04
Edicioni Informativ, 12 Shtator 2021, Ora 12:00
13/09 10:04
Goca&Gra/ Çmenduritë tona për dashurinë! Rrëfehen Tea-Fatma-Krista-Olesia-Fjoralba dhe Arilena Ara
12/09 10:07
Edicioni Informativ, 11 Shtator 2021, Ora 15:00
12/09 10:06