Top News – ‘Me fat’ si Belgjika/ Asnjë viktimë në 24 orë
14/07/2020 23:28

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Pyjet në flakë në Veri dhe Jug/ 140 hektarë pyje me pisha janë djegur në Seman
04/08 15:57
Edicioni Informativ, 04 Gusht 2020, Ora 15:00
04/08 15:56
Dëmtonin malin e Tomorit/ Në pranga dy punonjës të firmave. Në kërkim babai i deputetit
04/08 15:44
Protestë në lokalet e dasmave/ Pronarët në Lezhë: Vetëm ne po gjobitemi
04/08 15:39
Top News – Brenda një nate u bë milioner! Minatori fatlum nga Tanzania shet gurin e tretë
04/08 15:38
Pamjet me dron/ Zjarri shkreton natyrën në Seman, situata nuk po përmirësohet
04/08 15:38
Manastirliu apel: Hiqni dorë nga grumbullimet dhe festat. Janë kthyer në vatra infektimi!
04/08 15:30
Top News – A janë disa njerëz të mbrojtur? Shumica nuk shfaqin probleme nga covid
04/08 15:24
Nesër shi dhe stuhi/ Temperaturat do të ulen ndjeshëm. Në fundjavë rikthehet vera
04/08 15:21
Top News – Zëvendëskryeministri Selmanaj infektohet me koronavirus
04/08 15:20
Top News – Kthesa e Trump: Patriotët mbajnë maskën
04/08 15:20
Pamjet me dron/ Çfarë po ndodh në Seman, zjarret nuk po shuhen
04/08 15:08
Top News – Të bllokuar në ishull/ Shpëtohen nga SOS i shkruan në rërë
04/08 14:59
Top News – Mesazhi i Najada Çomos/ Zbatoni masat, virusi midis nesh
04/08 14:59
Top News – Apeli i Manastirliut/ ‘Respektimi i masave, mposht virusin’
04/08 14:58
Top News – Kreditë bëhen më të lira/ BSH-ulet norma bazë e interesit
04/08 13:45
Vlerësimi i kandidatëve/ Mustafaj: Do zgjedhim më të mirët
04/08 13:06
Mblidhen vlerësuesit e kandidatëve/ Komisioni i ri merr propozimet nga baza
04/08 12:54
I kërkuar për terrorizëm/ Ekstradohet në Gjermani 24-vjeçari nga Taxhikistani, Komron Zukhurov
04/08 12:54
Edicioni Informativ, 04 Gusht 2020, Ora 12:00
04/08 12:53