Top News – Maradona para vdekjes/ Pak ditë më parë, përplasi kokën!
30/11/2020 18:55

Dalin në dritë detaje të reja në lidhje me vdekjen e legjendës së futbollit botëror Diego Armando Maradona, që pasi u dergj në spital e u duk se po përmirësohej, humbi sfidën më të rëndësishme, atë për jetën. Cfarë ka pasuar këto ditë janë konspiracione dhe akuza për mjekime të pakujdesshme, për fshehje të fakteve apo hetime të stisura.

Kukësi prezanton Mirel Josën, trajneri i tretë në krye të ekipit në këtë sezon
27/01 16:03
Orges Shehi në krye të Tiranës, zgjidhet për të drejtuar ekipin pas largimit të Nevil Dedes
27/01 16:03
Hasani zgjedh Partizanin/ Prezantohet nga “demat e kuq”shqiptari nga Maqedonia e veriut.
26/01 19:57
Pasi i “rrëmbeu” fitoren Tiranës, Partizani bën pjesë të skuadrës futbollistin Ferhan Hasani
26/01 11:55
Kombëtarja në Elitën e Futsal/ Ekipi i futbollit shqiptar arrin sukses në eventet europiane
23/01 19:55
Shkodra falenderon Bërdariç/ Mirënjohje për trajnerin e Vllaznisë për rikthimin e fortë
23/01 19:35
Derbi Partizani-Tirana/ Kaos në Elbasan. Përplasen tifozeritë, i vihet zjarri një makine
21/01 19:46
Nesër Partizani-Tirana/ Ndeshja në “Elbasan Arena” dhe live në Digitalb
20/01 15:49
Derbi Partizani-Tirana/ Të kuqte afrojnë në ekip futbollistin Valentino Murataj
18/01 15:43
Dorëhiqet presidenti i Ligës/ Edvin Libohova tregon arsyet e largimit
18/01 15:30
Superliga, tre ndeshje të shtunën, përballjet mund t’i ndiqni në Digitalb
15/01 16:25
Palestrat 10 muaj mbyllur/ Volejbolli dhe basketbolli drejt shkrirjes, thuajse një vit pa aktivitet
14/01 20:00
Rusi kampion për Shqipërinë/ Gjimnasti Matvei Petrov fitues në evropianin e gjimnastikës
11/01 19:57
Top News – E çuditshme me KOKSH/ Mban në fshehtësi asamblenë statutore
11/01 12:04
Nga Palermo te Dinamo/ Farbricio Mikoli zv/trajneri i ekipit kryeqytetas
09/01 19:46
Tiranës i hiqet dënimi/ Ekipi mund të realizojë merkaton e futbollistëve
08/01 15:34
Si do riparohet fusha e Air Albania/ Brenda janarit do instalohen llampat dhe sistemi i ventilimit
06/01 19:58
Moriero në stolin e Dinamos/ Ish lojtari i Interit vjen të drejtojë skuadrën
05/01 19:59
Tirana në merkato/ Do prezantohet futbollisti i ri para ndeshjes me Bylisin
04/01 20:22
Sa vlejti bojkoti i futbollit/ Presidenti i ligës: Duhet të vazhdojmë, por jo më me bojkot
04/01 15:52