Top News – Manastirliu: S’kemi vendim/ Testet serologjike për popullatën
30/06/2020 00:48

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Skuadrat mbërrijnë ne Disney World/ Orlando pret NBA
09/07 13:55
Nuk zbatonin protokollet e sigurisë/ Procedohen dy administratorë lokalesh
09/07 13:31
Edicioni Informativ, 9 Korrik 2020, Ora 12:00
09/07 13:25
Covid-19/ Lejoi bërjen e festës së maturës, gjobitet me 1 milion lekë një lokal në Berat
09/07 13:23
Top News – Pr.ligji për spiunët/ Del lista me ata që votuan kundër
09/07 13:22
Top News – Paralajmërimi i Oxfam/ Uria më shumë viktima se virusi
09/07 13:22
Top News – Harvardi padit Trump/ Kundër masës për studentët e huaj
09/07 13:21
Top News – Digjet në Slloveni/ Skulptura e Melania Trump
09/07 13:21
KPP, Zgjedhja e kreu të ri/ 5 kandidatura për të zëvendësuar Evis Shurdha
09/07 13:12
Covid-19 te “Partizani”/ Dalin pozitivë dy lojtarë, testohet i gjithë ekipi
09/07 13:09
Infektohet 4-vjeçari në Elbasan/ Preket edhe mjeku në repartin e neonatologjisë
09/07 13:08
Koronavirus, 82 raste të reja/ Rritet numri i pacientëve në terapi intensive
09/07 13:07
Mbyllet etapa e parë e “Trofeu Korça”/ Gara çiklistike vazhdon me etapën që shpall fituesin
09/07 13:04
Peshkatarët në luftë me gaforren blu/ Në Karavasta po dëmton peshkimin
09/07 12:56
Top News – Memoriali i Holokaustit/ Tiranë, kujtim për hebrejtë e vrarë
09/07 12:54
Top News – Mbi 12 milionë të infektuar nga koronavirusi në botë
09/07 12:53
Top News – ‘Mos krijoni tension’/ Meta-Shqipëria s’ka zgjedhje nesër
09/07 12:52
Top News – Covid, 82 raste në 24 orë/ Spitali Infektiv në situatë serioze
09/07 12:46
Pellgjet e rrezikshme të naftës/ Zharrëz, vapa shton shqetësimet e banorëve
09/07 12:46
Domatja e rrallë/ Fermeri e bleu rastësisht për “zemër kau” në Itali
09/07 12:44