Top News – Madonna shokon fansat/ Këngëtarja nuk njihet nga operacionet
06/02/2023 16:39

Këngëtarja e nohur Madonna është bërë një temë diskutimi gjatë muajve të fundit, vetëm për pamjen e saj. Në ndarjen e çmimeve Grammy 2023, ka ndodhur e njëjta gjë, kur 64-vjeçarja doli në skenë. Mbretëresha e muzikës pop, ka habitur puublikun me pamjen e saj pa rrudha, teksa prezantoi Sam Smith dhe Kim Petras teksa po përgatiteshin për këngën e sukseshme. Ndjekësit kanë bërë reagime të ndryshme në rrjete sociale, duke thënë se nëse nuk do e denim se kush do performonte në Grammy, nuk do e kishim njohur. Ndërsa një ndjekës tjetër ka thënë se Madonna duhet që të pranojë procesin e plakjes dhe të ndalojë operacionet plastike

Top News – Skuadra e Luizit fiton “la casa de quiz”, do të ndjekë live ndeshjen Poloni-Shqipëri
24/03 23:04
Top News – Hailey Bieber kërcënohet me vdekje/ Selena Gomez u bën thirrje fansave
24/03 18:04
Top News – Lorenci dhe Jori në suitë së bashku/ Luizi dhe Elvisi shkojnë dhe i ngacmojnë
24/03 16:48
Top News-Premtimi i Luizit ndaj Kiarës/‘Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një’
24/03 11:16
Top News – Rita Ora zbulon detaje nga kënga e re/ Këngëtarja shqiptare mëson gjuhën e burrit
23/03 18:32
Top News – Këpucët e Kristit në pishinë/ Si reagoi ai nga misioni i fshehtë!
23/03 17:09
Top News – U shfaq me fustan nusërie/ Selena bën namin me postimin e fundit
23/03 17:05
Top News – ‘Më paska hapur zoti sytë!’/ Keisi bëhet pishman për lidhjen me Kristin
23/03 16:33
Top News – Këtu vallëzohet me hijet…/ Filmi i raporteve mes individëve dhe regjimit
23/03 14:36
Top News-Banori i BBVA gati të lërë shtëpinë/‘Dua të dal, nuk përshtatem dot me këtë lojë’
23/03 11:49
Top News-Degradon debati në BBVA/Luizi nuk duron dot ofendimet e Kristit
23/03 11:48
Top News – Fotinia zgjedh të ‘vetësakrifikohet’/ Banorët lusin Luizin të qëndrojë në BBV
22/03 15:28
Top News – ‘Jam i lumtur për atë që bëra’/ Pique nuk është penduar për ndarjen nga Shakira
22/03 13:23
Top News – Luizi-Oltës: Rri dhe fitoje!/ Pas spektaklit aktorja e tepron me alkoolin
22/03 12:21
Top News – The Weeknd numëron miliona klikime/ Artisti më i dëgjuar në Spotify, ka thyer rekorde
22/03 12:00
Top News-Vëllai i Kiarës flet për Luizin/Ja çfarë mendon ai për të dashurin e motrës
22/03 10:53
Top News – Pas ndarjes së papritur/Keisi tregon pse e ndërpreu marrëdhënien me Kristin
22/03 10:53
Top News-Olta dhe Kiara shkojnë në nominim/Habit Luizi, tregon vendimin që ka marrë
22/03 10:51
Top News – Qëndron nën hijen e Luizit/ Olta nuk e duron përballjen me Kiarën
21/03 20:36
Top News – Fotografi të rralla nga Bebe Rexha/ Këngëtarja ndan momente nga jeta e saj
21/03 18:29