Top News – Lady Gaga e Brad Pitt, bashkë për herë të parë
23/11/2020 16:02

Lady Gaga dhe Brad Pitt do interpretojnë bashkë për herë të parë. Filmi “Bullet Train” me regji të David Leitch, bazuar në romanin “Maria Beetle” të Kotaro Isaka tregon historitë e vrasësve të ndryshëm në linjën hekurudhore të shpejtësisë të lartë drejt Tokios. Ai do të ketë si protagonistë yllin hollywood-ian Brad Pitt dhe këngëtaren, tashmë edhe aktore Lady Gaga-n. Pas suksesit të MTv Music Award me albumin Chromatica, artistja po përgatitet për rolin e ardhshëm. Lady Gaga është fituese e një çmimi Emmy falë serialit televiziv American Horror Story Hotel dhe një nominimi për çmimet Oskar falë interpretimit të shumë vlerësuar të saj tek “A star is born”. Lady Gaga ka qenë pjesë e kastit dhe në filmin e fundit të regjisorit të famshëm Ridley Scott, i cili ka qendër figurën e Patricia Reggianit, ish-bashkëshorten e stilistit të njohur Maruizio Gucci, themeluesi i shtëpisë së famshme të modës.

Top News – Gwen Stefani nuk pret martesën, vendos unazën 500 mijë dollarë të Blake Shelton
23/01 00:52
Top News – Gigi Hadid dhe Zayn Malik/ Çifti zbulon emrin e vajzëspas 4 muajsh
22/01 21:51
Top News – Plas ‘bomba’ në çiftin Andi-Tea/ Shqipja publikon mesazhet: Pas Teas, erdha te ty…
22/01 12:16
Top News – Vajza sekrete e Putin/ Jetë luksoze e veshje firmato, plasin polemikat
21/01 21:25
“Për’Puthen”thyen rekorde shikueshmërie/Arrin në mbi 200 milionë klikime që prej fillimit të sezonit
21/01 15:34
Top News – Pas sherrit në ‘Për’puthen’/ Fationi merr vendimin-do largohem!
19/01 21:52
Top News – Kim dhe Kanye West/ Shtojnë edhe një hap tjetër drejt ndarjes
19/01 21:19
Top News – Sherr i fortë në ‘PërPuthen’/ Shmangen grushtet mes Fationit dhe Erisit
18/01 21:49
Top News – Tea kthen sytë nga një tjetër djalë… Çfarë i premtoi Melisës njëri nga të rinjtë
15/01 20:36
Top News – Dua Lipa për gjyshin e saj/ Serbët i kërkuan të falsifikonte historinë
15/01 19:27
Top News – Çfarë rrezikon aktori I famshëm, dalin foto të Chuck Norris në sulmin e Capitol
14/01 21:34
Top News – Dorëzohet beqari i përjetshëm/ Kush po e çon në altar Leonardo Dicaprion
13/01 22:45
Top News – Elvis Presley, misteri i autopsisë/ Kishte një plagë të fshehtë në kokë
08/01 15:12
Top News – Një James Bond me ngjyrë/ Kush mund të jetë 007-ta i ri!
08/01 15:10
Top News – Irina Shayk mbushi 35 vjeçe/ Modelja që erdhi nga varfëria e skajshme
08/01 13:53
Top News – Dirty Dancing/ Mallkimi i filmit të famshëm
08/01 13:14
Top News – Beckham thyen karantinën/ ‘Arratiset’ nga Britania në SHBA
07/01 22:39
Top News – Bleona Qereti bën vaksinën/ Në një spital të SHBA, veshur si infermiere
07/01 21:44
Top News – Këngëtarët për situatën në SHBA/ Rita Ora e Dua Lipa: Ata janë terroristë
07/01 20:10
Top News – Dua Lipa e nis mbarë 2021/ Këngëtarja shqiptare në kopertinën e Vogue
07/01 20:10