Top News -Kërkesa e rrallë për ‘Vëllain e Madh / ’Beniada dhe Antonela, ja skuadrat e tyre të zemrës
07/12/2021 18:28

Beniada Nishani eshte nje nga banoret me interesante te Big Brother Vip Albania, me modelen qe eshte bere e njohur ne Itali, ku ka pozuar shpesh per kompani mjaft te njohura mode. Bukuroshja shqiptare eshte nje tifoze e zjarrte e Juventusit dhe nuk e ka fshehur kurre kete fakt ne rrjetet sociale, ku eshte pare shpeshhere te postoje foto me ngjyrat bardhezi. Gjate kohes se qendrimit ne shtepine me te famshme ne Shqiperi, ajo ka pasur nje kerkese tejet te vecante per produksionin. E nxitur fillimisht nga banorja tjeter Antonela, qe kerkoi te dinte rezultatet e skuadres se zemres, Vllaznise e me pas edhe te Juventusit. Ishin pikerisht iniciatvat e dy vajzave qe i hapen rruge edhe kerkesave te shumta te banoreve te tjere qe te shohin ndeshje futbolli brenda ne ambjentet e shtepise, teksa secili nuk ka nguruar te shfaqe preferencen e vet.

Top News – Adele mund të humbasë zërin e saj/ Këngëtarja habit me deklaratën
20/01 22:41
Top News-Antonela mbështet hapur Beatrix/Deklarata të forta për banorët e Big Brother Vip
20/01 21:45
Top News-Beatrix qan nga frika e eleminimit/E përlotur përqafohet me Monikën dhe Arjolën
20/01 18:31
Top News-Donaldi i frikësuar nga nominimi/ Tregon arsyen pse nuk e shpëtoi Dj Dagz
19/01 21:53
Top News-I mungon Dagz, përlotet Einxhel/‘Nuk jam mësuar pa të në shtëpi, zgjohesha me puthje’
19/01 19:31
Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 19:16
Top News- Të papriturat sonte në Big Brother Vip/ Çfarë do ndodhë në natën e sotme të spektaklit
14/01 19:15
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 14:42
Top News-Donaldi dhe Iliri janë shokë/Deklarata e Monikës shokon banorët
13/01 21:48
Top News-30 profile false në instagram/Për të akuzuar të dashurin, ja çfarë ndodhi
13/01 18:55
Top News- Iliri bën të papriturën ndaj Monikës/E puth, por e paralajmëron që ‘lufta’ do vijojë
13/01 13:47
Top News-Einxhel mërzitet me Dj Dagz/Shkak loja mes banorëve, ndihmoi kundërshtarët
13/01 12:36
Top News-Pas ‘ndarjes’ së Beatrix e Donald/ Beniada këshillon konkurrenten e Big Brother Vip
12/01 16:41
Top News-Rrëfimi tronditës i Arjolës së BBV/‘Doja të vrisja veten pas divorcit’
12/01 13:42