Top News/ ‘Je sjellë si copë m..’,Agravon debati mes Ilnisës dhe Eglës
02/03/2024 13:11

Një debat I ashpër me ngritje zëri dhe ofendime ka nisur këtë të Shtunë mes Ilnisës dhe Eglës , pasi kjo e fundit komenton sjelljen e Ilnisës që bëri në situatën që krijijë Meritoni kundjret vajzave të shtëpis. Çfarë ka menduar Vëllai I Madh për Meritonin pas atij veprimi që bëri, Ngelet për t’u pare në primen e së Shtunës live në kanalin e Top Channel.

Top News/ ‘Ku të kam prekur unë ty?’ Erjola pyet Heidin, Çfarë përgjigje jep ajo?
13/04 16:29
Top News/ ‘Ti nuk di çfarë është burrëria apo respekti’, Egla-Romeos- Je kalama
13/04 16:29
Top News/ Romeo fton Meritonin të dalin në nominim, banorët nxisin në kor “paktin” mes dyshes
13/04 15:10
Top News/ Në debat të ashpër me Romeon, banorët brohorasin për Françeskën
13/04 15:09
Top News/ ‘Më zgjoi nga gjumi…’, Egla merr tenxheret në kuzhinë dhe acaron banorët
13/04 14:44
Top News/ ‘Duhet të të vijë për të vjellë me veten’, Rike debaton me Eglën
13/04 14:43
Top News/ Liami ju derdhë kafet banorëve, Ata shpërthejnë me ulërima kundrejt tij
13/04 13:45
Top News/ ‘O hëna e ditëve të mia’ Romeo habit banorët, i shkruan letër Julit
13/04 13:18
Top News/ ‘Më fal’, Kujt i kërkoj ndjes Meritoni, Çfarë shkruhej në letrën e tij?
13/04 13:17
Top News/ “Ilnisa do xhelozojë aq shumë sa do vijë brenda”/ Çfarë po diskuton tre banorët?
13/04 13:16
Top News/ ‘Mos më prek’, Roza me ulërima, çfarë ndodhi në përplasjen mes saj dhe Eglës?
12/04 15:38
Top News/ ‘Ta kanë prishur emrin e Ilnisës’, Egla-Meritonit: Ik bëji një tjetër lapidar
12/04 14:12
Top News/ ‘Mos ma përmend gruan mua’, Meritoni ngre tonet me Julin
12/04 12:03
Top News/ Graciano mëson Eglën si të kërcejë ‘twerk’, të qeshura mes banorëve
12/04 12:03
Top New/ Banorët luajnë me pantomime, argëtohen me njëri-tjetrin
12/04 11:10
Top News/ Romeo shtyp butonin e kuq, Çfarë ka vendosur Vëllai I Madh për banorët?
12/04 11:10
Top News/ Sfida për qërimin e qepëve, banorët nuk mbajnë dot lotët
12/04 11:09
Top News/ ‘Kujton se të kemi frikë?’, Juli debaton me Eglën
11/04 13:22
Top News/ Romeo ndan detyrat, vendos të heqë vajzat nga pastrimi i shtëpisë
11/04 10:48
Top News/ Romeo, Egla, Heidi dhe Lidi mbyllen në lavanderi, Çfarë u diskuta me tyre?
11/04 10:48