Top News – Futbollistët 2, sponsorat 0/ Pas Ronaldos edhe Pogba-largon shishen e birrës
16/06/2021 13:02

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top Channel/ Vllaznia përballet me Limassol. Disa futbollistë dyshohet se u helmuan nga ushqimi
22/07 19:58
Top Channel/ Vllaznia në sfidën me Limassol, trajneri Bradaric beson se mund të fitojë
22/07 15:25
Top Channel/ Sfida e Vllaznisë në Qipro/ Shkodranët do të përballen me ekipin e Limassol
21/07 19:56
Top Channel/ Ekipi i Vllaznisë gjatë stërvitjes ne Qipro përpara ndeshjes me Limassol
21/07 19:18
Top Channel/ Sfida e Vllaznisë në Qipro, shkodranët do të përballen me ekipin e Limassol
21/07 15:45
Top Channel/ Sfida e Vllaznisë në Qipro/ Shkodranët do të përballen me ekipin e Limassol
21/07 12:10
Top Channel/ Vllaznia përballet me Ael Limasol në Qirpo, Brdaric: Do i godasim në pikat e dobëta
20/07 20:30
Top Channel/ Luiza Gega niset në Tokio/ Atletja synon që të thyejë rekorde
20/07 12:30
Top Channel/ Niset drejt Tokios ekipi shqiptar, pjesa e parë e grupit ka mbërritur tashmë në Japoni
19/07 15:35
Top News – Lajme jo të mira nga Tokio/ Tre sportistë rezultuan të infektuar me covid-19
18/07 19:26
Top Channel/ Çalja: Në Tokio për medalje/ Peshëngritësi në përgatitjet e fundit për Lojërat Olimpike
17/07 15:29
Top Channel/ Ekipi shqiptar mbërrin në Tokio/ Delegacioni shqiptar përbëhet nga 9 sportistë
17/07 11:43
Top Channel/ 6 ditë nga nisja e Lojërave Olimpike/ Konfirmohet rasti i parë me covid
17/07 10:24
Top Channel/Shkodra në festë, tifozët pushtojnë rrugët e qytetit për festimin e fitores së Vllaznisë
16/07 00:42
Top Channel/ Tifozët festojnë me shpërthime fishekzjarrësh, arbitri suedez ndërpret ndeshjen
15/07 22:32
Top Channel/ Ndeshjet e Conference League/ Zbresin në fushë Partizani, Vllaznia, Laçi
15/07 20:01
Top Channel/ Shqipëria në “Tokyo 2020″,ceremonia para nisjes,Rama i dorëzon ekipit flamurin kombëtar
15/07 02:42
Top Channel/ Shqiptari i kombëtares italiane/Petrit Malaj bindi Chiesa-n të përshëndeste shqiptarët
14/07 16:01
Top Channel/ Stadiumit i ndryshohet fusha, pas koncertit të Ermal Metës do shtrohet tapet i ri bari
14/07 12:59
Top Channel/ Vllaznia përballë Shiroki Brijeg, të enjten përballja e dytë pas humbjes 3-1
14/07 12:56