Top News-Flirti i ri i Donaldit dhe Beatrix / Bora i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Donaldit
01/12/2021 22:12

Moderatorja e njohur Bora Zemani ka marrë një vendim këtë të mërkurë për të gjithë zhurmën e krijuar në rrjet në lidhje me pëlqimin e mundshëm që mund të kenë Donaldi dhe Beatrix brenda shtëoisë së Big Brother. Këtë të mërkurë, ndërsa u transmetua emisioni ‘Përputhen’, ajo që u vu re ishte se Bora kishte hequr varësen e Donaldit nga qafa dhe nuk e ka vendosur ne emision siç bënte çdo dite. Duket se kjo është përgjigja e parë publike e moderators Bora Zemani për ‘pëlqimin’ mes Donaldit dhe Beatrix. Kujtojmë se puthja e tyre në Big Brother Vip u koimentua gjërë e gjatë nga publiku. Disa ditë pas puthjes, Donaldi me rastin e 3-vjetorit të lidhjes së tyre, i bëri dhuratë Borës një varëse dhe ëmbëlsira. Ky ishte një gjest që u komentua dhe pëlqye pafund nga ndjekësit. Kujtojmë se dyshja Bora- Donald kanë patur një lidhje thujase 3 vjeçare e cila është rikthyer në vëmendjen e mediave me hyrjen e aktorit të humorit në shtëpinë më të njohur të momentit Big Brother për publikun shqiptarë

Top News-Sherr për të brendshmet/Einxhel përplaset me Donaldin, pastrimi nxit debate
18/01 18:29
Top News-Çfarë do të ndodhë në Big Brother Vip?Surpriza dhe një e papritur e pakëndshme për banorët
18/01 18:06
Top News-Egzona ka ndjenja për Donaldin!/Moderatorja shpërthen në lot nga loja e Beatrix
16/01 19:23
Top News – U tall live’ me Policinë, arrestohet I iru pas videos në TikTok
16/01 13:11
Top News-Dj Dagz dëshiron të dalë nga shtëpia/Çfarë do të ndodhë të martën me të…
15/01 17:03
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
15/01 16:18
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 19:16
Top News- Të papriturat sonte në Big Brother Vip/ Çfarë do ndodhë në natën e sotme të spektaklit
14/01 19:15
Top News-Beniada dhe Iliri ‘si macja me miun’/Gjatë lojës, balerini i kafshon gishtin
14/01 14:42
Top News-Donaldi dhe Iliri janë shokë/Deklarata e Monikës shokon banorët
13/01 21:48
Top News-30 profile false në instagram/Për të akuzuar të dashurin, ja çfarë ndodhi
13/01 18:55
Top News- Iliri bën të papriturën ndaj Monikës/E puth, por e paralajmëron që ‘lufta’ do vijojë
13/01 13:47
Top News-Einxhel mërzitet me Dj Dagz/Shkak loja mes banorëve, ndihmoi kundërshtarët
13/01 12:36
Top News-Pas ‘ndarjes’ së Beatrix e Donald/ Beniada këshillon konkurrenten e Big Brother Vip
12/01 16:41
Top News-Rrëfimi tronditës i Arjolës së BBV/‘Doja të vrisja veten pas divorcit’
12/01 13:42
Top News-Ndahen Donald dhe Beatrix?/Çifti debaton pas përfundimit të spektaklit
12/01 13:34
Top News-Banorët e rinj të Big Brother Vip / Qejfmbetjet me të vjetrit dhe kërcimi provokues
11/01 18:38
Top News-Momente intime mes Dagz dhe Einxhel/Çifti në nominim shijon suitën luksoze
11/01 13:16
Top News-‘Dua të qëndroj e mbyllur me ty’/Dëshira e Einxhël çudit Dj Dagz
10/01 18:18
Top News – 5 mijë euro parashuta me mesazh për Borën dhe Donaldit
10/01 17:58